Savaitgalį rajone nesnaudė vagys

Nuo penktadienio policiją pasiekė net penki pranešimai apie įvairaus pobūdžio vagystes. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per tris savaitgalio dienas policija pradėjo penkis ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių, du – dėl smurtavimo prieš artimuosius bei vieną – dėl naminės degtinės laikymo.

Savaitgalis – areštinėje

Du ranką prieš artimuosius penktadienį pakėlę rajono gyventojai dvi paras praleido policijos areštinėje.
Aštuntą valandą ryto viename iš Draugystės gatvės butų 34-erių metų Z. J. primušė savo sugyventinę.
Apie penkioliktą valandą gautas pranešimas, kad Balėnuose 58-erių metų V. V. sumušė savo motiną. Abu rankų nevaldantys vyriškiai buvo atvežti į policiją, kur jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Nemalonumai dėl naminukės

Penktadienio vakarą policijos pareigūnai surengė reidą po butus, turėdami informacijos, kad juose gali būti laikoma naminė degtinė.
Viename iš Žemaitijos gatvės butų jų laukė laimikis – 45-erių metų G. S. savo namuose, neturėdamas tikslo realizuoti, laikė šešiolika litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų.
Vyriškiui už šį baudžiamąjį nusižengimą gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas.

Siautėjo vagišiai

Nuo penktadienio policiją pasiekė net penki pranešimai apie įvairaus pobūdžio vagystes.
Penktadienio rytą pastebėta, kad vagišiai apsilankė UAB „Tolmeta“ priklausančiame Gamyklos gatvėje stovėjusiame metaliniame vagonėlyje. Ilgapirščiai iš jo pagrobė seifą su pinigais, bendrovei padarydami daugiau kaip aštuonių šimtų litų žalą.
Šeštadienį pranešta, kad Užlieknėje apvogta sodyba: iš buitinių patalpų dingo įvairūs statybiniai įrankiai. Mažeikiuose, iš Tyliosios gatvės gyventojos sandėliuko, pagrobtas penkis šimtus litų kainuojantis dviratis „Panther“.
Sekmadienio popietę Užlieknės gyventoja pastebėjo, kad kol ji buvo šventėje Balsių stovyklavietėje, iš jos rankinės dingo piniginė su šimtu litų, auksiniu žiedu bei asmeniniais dokumentais.
Tą patį vakarą į degalinę „Baltic Petroleum“ atvyko, kaip įtariama, „Mercedes“ markės automobilis. Jo vairuotojas į mašiną prisipylė daugiau kaip penkiasdešimt litrų dyzelino ir nesusimokėjęs išvažiavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto