Savaitgalį smurtautojai ne tik svaidėsi grasinimais, bet ir švaistėsi peiliu

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjęs savaitgalis išsiskyrė smurto artimoje aplinkoje gausa. Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai rodo, kad smurtautojai neapsiriboja vien grasinimais – jie talžo artimuosius kuo tik papuola, tėvai muša vaikus, o vaikai nelieka skolingi savo gimdytojams.


Barniai su tėvais

Penktadienį  pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pranešimą, kad rugsėjo 16-ąją  apie vidurdienį
Šerkšnėnų kaimo gyventojų namuose kilo konfliktas tarp sūnaus ir tėvo. Dvidešimt septynerių metų  T. K. pranešė pareigūnams, kad jo penkiasdešimt ketverių metų tėvas J. K. sudavė jam kelis kartus metaliniu vamzdžiu.
Kito šeimyninio konflikto metu nukentėjo motina. Penktadienį apie devintą valandą vakaro trisdešimtmetis  M. J., būdamas neblaivus, pastūmė savo penkiasdešimt trejų metų motiną, kuri galva trenkėsi į sieną ir susižalojo. Smurtautojas buvo uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,96 promilės girtumas.


Negaili savo mylimųjų 

Šeštadienį po trečios valandos dienos triukšmas kilo bute Respublikos gatvėje. Čia G. P. mušė ir spardė savo sugyventinę. Neblaivus trisdešimtmetis smurtautojas, kuriam nustatytas 0,22 promilės girtumas, buvo uždarytas į areštinę. 
Tą pačią dieną, apie aštuntą valandą vakaro, bute Sodų gatvėje dvidešimt aštuonerių metų A. J. žodinio konflikto metu tris kartus sudavė savo žmonai per skruostą. Konfliktas vyko mažamečio vaiko akivaizdoje.


Neapsiriboja grasinimais 

Šeštadienį bute Naftininkų gatvėje D. B., būdamas neblaivus, grasino peiliu nužudyti savo žmoną ir sūnų. Šešiasdešimtmetis atvėsti turėjo Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje, jam nustatytas 2,41 promilės girtumas. 
Dar vienas grasinimas nužudyti nuskambėjo sekmadienio vakare Balėnų kaime. Penkiasdešimt septynerių metų V. V. prieš savo aštuoniasdešimtmetę motiną naudojo psichologinį smurtą – grasino susidoroti, puolė peiliu bei išdaužė namo langą. Įtariamasis V. V. uždarytas į areštinę.
Jei vieni tik grasina, kiti imasi veiksmų ir peiliu žaloja žmones. Šeštadienį apie pusę devynių vakaro Sedoje, bute Bažnyčios gatvėje, dvidešimt septynerių metų K. K. metais jaunesniam sugyventiniui peiliu perpjovė dešinę ranką dilbio srityje.
Penktadienio vakarą Žemaitijos g. 31-ojo  namo kieme trisdešimt vienerių metų A. Ž. žodinio konflikto metu sumušė dešimčia metų jaunesnį brolį ir atsidūrė areštinėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto