Savaitgalį – smurto protrūkis

Sekmadienį apie smurtą šeimose gauti net 4 pranešimai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjęs savaitgalis pasižymėjo didele smurto banga – ranką prieš sugyventinius, mažamečius vaikus ir net tėvus kėlė nuo alkoholio apsvaigę artimieji.

Sužalojo mamą

Šeštadienio vakarą policija gavo pranešimą, kad Tyliojoje g. 41 metų sūnus sužalojo savo mamą į ją metęs metalinį puodą, kuris pataikė į ranką.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mušėsi artimieji

Sekmadienį apie smurtą šeimose gauti net 4 pranešimai – ranką prieš artimuosius kėlė ir vyrai, ir moterys.
Apie 14 valandą Sodų gatvėje esančiame bute, per išgertuves neblaivus 30 metų vyras keletą kartų ranka trenkė savo taip pat neblaiviai ketveriais metais jaunesnei sugyventinei.
Tą pačią dieną beveik vidurnaktį Sodų g. 22 metų moteris ranka trenkė į veidą metais vyresniam sugyventiniui. Abu sugyventiniai taip pat buvo neblaivūs.
Beveik tuo pačiu metu Žemaitijos g. stipriai nuo alkoholio apsvaigęs 34 metų vyras konflikto metu naudojo smurtą prieš taip pat neblaivią metais vyresnę sugyventinę.
Užvakar naktį Draugystės g. esančiame bute 56 metų moteris peiliu dūrė į kirkšnį ir į veido kairę pusę 20-čia metų jaunesniam dukros sugyventiniui, sužalojimai buvo nežymūs.
Dėl visų šių smurto protrūkių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Rytis SAVICKIS

2 Atsakymai į “Savaitgalį – smurto protrūkis”

  1. minksta sirdele - grazus paakiai parašė:

    Pacios kaltos ,juk jei karta pakele ranka ,rinkites smutkes ir eikit lauk (jei butas jusu-varykit lauk).Nematau problemu,o jei „meile-seile“,ar galvojimas ,kad vaikai be tevo negali augti ( nors jis nekoki pavizdi rodo),ar is ko as gyvensiu ,nes niekur nedirbu,.tai kaltinkite pacios save.

  2. xxx parašė:

    visus smurtauojus i sibira tremtim,lai meskos juos pamoko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto