Savaitgalį tenisininkai pažymėjo pergalėmis

Rajonų grupių finalo varžybose abi Mažeikių ekipos, kurias treniruoja Raimondas Jackevičius, džiaugėsi nugalėtojų taurėmis. Nuotrauka iš klubo archyvo

Savaitgalį mažeikiškiai stalo tenisininkai pažymėjo pergalėmis – šeštadienį du laimėjimus eiliniame Lietuvos komandinių pirmenybių ture Klaipėdoje iškovojo „Vijurkas“, sekmadienį Telšiuose rajonų grupių ir Alytaus bei Klaipėdos miestų jaunių (2002 metų gimimo ir jaunesnių) komandinių pirmenybių finale abi mūsų miesto jaunių ekipos tapo nugalėtojomis.

Klaipėdoje „Vijurkas“, kurio garbę šį kartą gynė Tonetas Domeika, Irmantas Daukontas ir baltarusis Georgi Kunats, vienodais rezultatais 5:0 nugalėjo Kauno „Legras“ ir „NLV projektai-Topsas“ ekipas. Po šių pergalių „Vijurkas“ laikinai iškopė į antrą turnyrinės lentelės vietą – po devynių susitikimų jis savo sąskaitoje turi šešias pergales.
Paskutinius du pirmojo rato susitikimus mažeikiškiai žais Klaipėdoje su dviem Vilniaus komandomis kitų metų sausio pradžioje.