Savivaldos ir verslo atstovai aptarė svarbiausias problemas

Savivaldybės ir verslo atstovų susitikimai vyksta kartą per ketvirtį. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Tokie tradiciniai Savivaldybės ir verslininkų susitikimai rengiami kartą per ketvirtį. Trečiadienį vykusiame susitikime Mažeikių verslininkų asociacijos tarybai buvo pristatytas rajono biudžetas, jo sudarymo naujovės, gvildentos kitos aktualios problemos.  

Verslininkai norėjo išgirsti, kokia parama iš rajono biudžeto numatyta smulkiajam ir vidutiniam verslui, kaip ji keičiasi stiprėjant, sukuriant vis daugiau darbo vietų, mokant daugiau mokesčių.
Pustrečios valandos trukusiame susitikime aptartos gatvių tvarkymo, infrastruktūros gerinimo problemos, viešųjų pirkimų organizavimas, investicijų pritraukimo ir kiti klausimai.
Verslo atstovai išsakė pageidavimus, kad Savivaldybė, spręsdama rajonui ir miestui svarbius klausimus, neapeitų Verslininkų asociacijos – iš anksto informuotų apie rengiamus sprendimus,  tartųsi su jais, įtrauktų į komisijų darbą. Nors kai kurios informacijos ir sulaukiama elektroniniu paštu, tačiau, kaip pastebėjo verslininkai, gyvas bendravimas – efektyvesnis.
Savivaldybės meras Antanas Tenys paragino ir verslininkus būti aktyvesniais. Kai visuomenei pristatomi parengti projektai, dažniausiai Verslininkų asociacijos atstovų nesulaukiama.

4 Atsakymai į “Savivaldos ir verslo atstovai aptarė svarbiausias problemas”

 1. To geda parašė:

  Bukite verslininku,prasau .A jus tik pasakorius,atsiprasau.Bet kita vertus ,jei prioritetas -takeliu ir apsvietimu irengimas Gamyklos g.gale.Tad prasom ponai pavalgyt nemokamai,traktoriaus ar kombaino detale nemokamai , paspakliuos auto nemokamai.Atsiprasau uz sprendimus.Verslas veza.

 2. gėda parašė:

  Verslo atstovai išsakė pageidavimus, kad Savivaldybė, spręsdama rajonui ir miestui svarbius klausimus, neapeitų Verslininkų asociacijos. Kas jie tokie,kad juos informuoti. Tegu pasižiūri į save, kokius minimumus moka, o patys pinigų jūroje maudosi. Gėda už tokius Mažeikių verslininkus.

 3. Rolandas parašė:

  Mažeikiams ir ne tik…. reikia ne trinkelių ir asfaltuotų kiemų,o investicijų į naujas,gerai apmokamas darbo vietas.

 4. lolas parašė:

  O kodėl jus savivaldybė turėtų informuoti apie rengiamus sprendimus? Mūsų – gyventojų irgi niekas neklausė ar mes norim naujo asfalto kiemuose ar trinkelėm išklotos pievos prie pavenčių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto