Savivaldybė rems dešimties jaunuolių įdarbinimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės taryba patvirtino jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos vykdymo tvarkos aprašą.
Minėta programa reiškia tai, kad dešimt jaunuolių du šios vasaros mėnesius turės galimybę padirbėti, įsilieti į Mažeikių rajono darbo rinką. O darbdaviams, įdarbinusiems nepilnamečius, iš savivaldybės biudžeto bus kompensuojamos jaunuoliams sumokėtos darbo užmokesčio lėšos.

Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa siekiama didinti jaunuolių užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įgyti praktinių įgūdžių, įsidarbinti.

Programa yra skirta 14–18 metų žmonėms, deklaravusiems gyvenamąją vietą Mažeikių rajone. Taip pat ir mūsų rajone veiklą vykdančioms verslo įmonėms, ūkininkams, individualia veikla besiverčiantiems asmenims – visiems, kas nori ir gali priimti sezoniniam darbui jaunuolius.

Yra numatyta, kad darbdaviui už jauną žmogų, įdarbintą visu darbo krūviu, per mėnesį kompensuojama 300 eurų, o maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jauną žmogų programos vykdymo laikotarpiu – 600 eurų. Pagal šią programą vienas darbdavys gali įdarbinti ir gauti kompensacijas ne daugiau nei už 3 jaunuolius, o maksimalus kompensacijos dydis vienam darbdaviui programos laikotarpiu – 1,8 tūkst. eurų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Savivaldybė rems dešimties jaunuolių įdarbinimą”

  1. Anonimas parašė:

    Labai šaunu teko pabūti kitoje šalyje ir tai puikiai veikia! Aišku jei darbdaviai neišgasdins kaip ir suaugusiųjų. Tai netraumuokite vaikų anksčiau laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto