Savivaldybėje apsilankė Rusijos generalinis konsulas

Aleksandras Gračiovas (dešinėje) teigė norintis, kad būtų plėtojama partnerystė tarp Rusijos ir Lietuvos regionų švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos srityse. Nuotrauka iš savivaldybės archyvo

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi Rusijos generalinis konsulas Klaipėdoje Aleksandras Gračiovas ir konsulas Vladimiras Čertkovas. Svečius priėmė Savivaldybės meras Antanas Tenys.

Kaip rašoma Savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus pranešime, šio vizito tikslas – neseniai pareigas pradėjusio eiti generalinio konsulo siekis susipažinti su aplinkinių rajonų savivaldybių vadovais, aptarti bendradarbiavimo galimybes.
Prieš atvykdamas į Mažeikių rajono savivaldybę, Rusijos generalinis konsulas Klaipėdoje A. Gračiovas ir konsulas V. Čertkovas apsilankė Mažeikių „Jaunystės“ pagrindinėje mokykloje, susitiko su Rusų kultūros centro atstovais.
„Esu naujas žmogus Lietuvoje, todėl man labai įdomu sužinoti apie jūsų rajoną. Labai noriu, kad, kiek įmanoma, būtų plėtojama partnerystė tarp Rusijos ir Lietuvos regionų švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos srityse. Per pusantro mėnesio, kai aš dirbu Klaipėdoje, lietuviai man paliko tik pačius geriausius įspūdžius. Tai labai darbštūs, tvarkingi, malonūs žmonės. Mano šalies gyventojai turėtų daug ko iš jūsų pasimokyti“, – kalbėjo generalinis konsulas.
Savivaldybės meras A. Tenys trumpai papasakojo apie Mažeikių rajoną, apžvelgė rajono gyventojų pasiekimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto