Savivaldybėje lankėsi kariai savanoriai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybėje apsilankė vasarą naujai paskirtas Lietuvos krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) 6-osios Prisikėlimo rinktinės vadas majoras Tomas Stankevičius bei šios rinktinės Mažeikių 603-iosios kuopos vadas kapitonas Sigitas Adomauskas.
Susitikimo metu naujasis rinktinės vadas papasakojo apie savo tarnybą įvairiose Lietuvos kariuomenės pajėgose, aptarė bendradarbiavimo perspektyvas, kitus klausimus, kapitonas S. Adomauskas pristatė mažeikiškių savanorių tarnybos KASP gretose situaciją.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Savivaldybėje lankėsi kariai savanoriai”

 1. Dangiras parašė:

  Įdomiai mažeikiečių gyvenimai klojasi, naftos magnatais vaizduojasi, visi išoriškai puošiasi, dėl visa pikto ruošiasi. Svarbu jiems išoriškai savo agresiją įvairiais būdais pabrėšti, nuo jo būdo norisi susiriesti. Nors ir kaip savo veidą tu slėpsi, esmėj nieko neturėsi. Veidas viską pasako, kvailius nurašo. Norėčiau , kad mažeikiečiai veido neprarastu ir savo laimę surastu. Sėkmės.

 2. Dangiras parašė:

  Jei Mažeikių politikieriui kritika gera, vaikšto ponas su subine mėlina. Niekam savo subinės mėlynos nerodo, kitiems šauniai atrodo. Čia šiaip :)

 3. Dangiras parašė:

  Apgailėtina Mažeikių politikierių politika, nematę tikslingos, geros kritikos. Jei nesat prie kultūringo bendravimo pripratę, tai nors kiemų duobes užtaisykit, prieš tai kalnus žemių nuvalykit. Gyventojus taisyti kiemus verčia, valstybinė kiemų žemė verkia. Naftos gamyklą šalia turi, o kiemų neprižiūri. Lūz….i.

 4. Dangiras parašė:

  Savanoriai negyvena oriai, politikai reklamuojasi padoriai…:)

 5. Jonis parašė:

  Savanoriai ? Savanoriai kurie uz savo savanoryste gauna alga !!! Norit gaut alga tai keiskit pavadinima savo ! Savanoryste tai visiskai kitokia prasme turi , savanoryste zmones uzsiima is idejos , o tai ka daro sitie zmones tai tik darbas , vienas is daugeliu o dabar jus juos sustatot kartu su tais kurie savanoriskai VELTUI isko dingusiu zmoniu , vaziuoja i kokius nors epidemijos zidinius ……Ponuliai jus ne savanoriai Jus tik zmones dirbantys savo darba uz atlyginima

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto