Savivaldybėje padėkota gabiausiems rajono moksleiviams

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Besibaigiant mokslo metams beveik visose rajono mokyklose įvyko padėkos šventės. Jose pagerbti gabiausi, stropiausi moksleiviai, pelnę puikius rezultatus respublikinėse bei tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose.
Geriausiuosius, pasikvietę į Mažeikių rajono savivaldybę, apdovanojo ir rajono vadovai.

Laurus respublikinėse olimpiadose ir konkursuose mūsų rajonui 2016–2017 metais skynė gausus būrys įvairaus amžiaus moksleivių.
Į apdovanojimų ceremoniją Savivaldybėje pakviesti trisdešimt trys Gabijos, Merkelio Račkausko, Viekšnių, Sedos Vytauto Mačernio gimnazijų, Kalnėnų ir Senamiesčio pagrindinių mokyklų, „Ventos“ progimnazijos auklėtiniai.
„Visada malonu, kai apdovanojant olimpiadų dalyvius šalia didelių miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, skamba ir Mažeikių vardas. Nuoširdžiai ačiū jums už tai, kad Mažeikių vardas skamba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, – moksleiviams dėkojo Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Savivaldybėje padėkota gabiausiems rajono moksleiviams”

  1. apas parašė:

    Jeigu rašote,kad daugiau skaityti laikraštyje „Santarvė“,tai reikia užrašyti kokiame numeryje,nes šio straipsnio antradienio Nr.43 nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto