Savivaldybės administracija – apie rangos sutartį su UAB „LitCon“

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

„Santarvė“ jau rašė, kad Mažeikių rajono savivaldybė praėjusiųjų metų vasario mėnesį nutraukė 2018-10-08 pasirašytą rangos sutartį su UAB „LitCon“ dėl Mažeikių sporto ir pramogų centro statybos. Mažeikių rajono savivaldybė šiuo metu dalyvauja teisminiame ginče, kuriame nagrinėjamas daugiau kaip 1,6 mln. eurų šios bendrovės pareikštas reikalavimas, susijęs su kaltinimu dėl sužlugdytos šalių pasirašytos viešojo pirkimo sutarties.
Be to, Savivaldybė gavo „LitCon“ akcininko bei investuotojo pretenziją, kurioje prašo atlyginti padarytą žalą sumokant 4 milijonų eurų kompensaciją.Tokia suma įvertinti nuostoliai, susiję su komplekso statybų sutarties nutraukimu.
Po „Santarvės“ publikacijos sulaukėme ne vieno skaitytojo klausimo, susijusio su sporto komplekso statyba ir pačia sutartimi, kuri, vieno mažeikiškio pastebėjimu, sudariusi sąlygas „pasipinigavimui“. Klausimus persiuntėme Savivaldybės administracijai. Atsakymų sulaukėme su pastaba, kad teikiama tik tokia informacija, kuri neturi įtakos vykstančiam teisminiam ginčui.
Savivaldybės administracijos atsakymai – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Savivaldybės administracija – apie rangos sutartį su UAB „LitCon“”

  1. Anonimas parašė:

    Šią sutartį turėjo palaiminti savivald.juristai,taryba?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto