Savivaldybės administracijoje – nauji skyriai

Po savivaldos rinkimų Savivaldybės administracijoje – ir vėl kėdžių perstumdymas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Praėjusios kadencijos Taryba savo darbą pradėjo nuo Savivaldybės administracijos struktūros pertvarkymų – sujungiant kai kuriuos skyrius iš 25 liko 22. Valdančioji dauguma aiškino, kad tokios permainos padės įgyvendinti jų programą.
Po šių savivaldos rinkimų scenarijus kartojamas: vėl tobulinama administracijos struktūra – tik skyrių joje jau daugėja.
Abiejų scenarijų iniciatorius tas pats – socialdemokratas Bronius Kryžius, jau trečią kadenciją  einantis Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

Sujungti šeši skyriai

Priminsime, kad po 2011 metų vasario mėnesį vykusių savivaldos rinkimų suformuota valdžia Savivaldybės administracijoje permainų ėmėsi kiek vėliau – spalio pabaigoje. Buvo paaiškinta, kad  reformos tikslas – optimizuoti kai kurių skyrių darbą.
Tarybai pritarus buvo sujungti šeši skyriai: Juridinis ir Personalo administravimo, Kanceliarijos bei Ūkio ir transporto, Strateginio vystymo ir Projektų valdymo.
Po šių pokyčių atsirado nauji skyriai: Juridinio ir personalo administravimo, Bendrasis, Ekonomikos, strateginio vystymo ir investicijų. Be to, Karo prievolės administravimo mobilizacijos ir civilinės saugos skyriaus pavadinimas buvo pakeistas į Viešosios tvarkos ir civilinės saugos.

Struktūroje – nauji skyriai

„Tobulinti, optimizuoti administracijos veiklos struktūrą numatyta valdančiosios koalicijos programoje“, – „Santarvei“ prieš pusketvirtų  metų aiškino pertvarkos iniciatorius – Savivaldybės administracijos direktorius B. Kryžius.
Tokia pat frazė iš jo lūpų nuskambėjo ir per praėjusį Tarybos posėdį, kai buvo pristatomi nauji administracijos struktūros pakeitimai – tačiau šį kartą jie susiję su skyrių padidinimu.
Skaidymo būdu buvo nutarta vietoje Ekonomikos, strateginio vystymo ir investicijų skyriaus įsteigti du skyrius: Ekonomikos bei Strateginio  vystymo ir investicijų, vietoje Juridinio ir personalo administravimo skyriaus įsteigti Teisės skyrių ir Personalo administravimo skyrių.
Struktūriniai pertvarkymai bus vykdomi etapais, juos baigti numatyta iki lapkričio 1 dienos.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Savivaldybės administracijoje – nauji skyriai”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Drąsiai galima mažinti per pusę,jaunimas išvažiavo,vidutinio amžiaus- bedarbiai.Nebent dar reikalinga sodra pensijoms išmokėti ir kapinių duobkasiai.Gal dar koks arabų kalbos žinovas bus reikalingas ryšiams su pabėgeliais palaikyti

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Ponui Kryžiui labai patinka optimizuoti, nes iš to laimi pinigėlių. Kažkodėl niekas nepasidomi jo turtais ir kur jo vaikai įdarbinti.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Savivaldybėje reikėtų mažinti per pus darbo vietų,gal daugiau ir sąžiningiau dirbs mažeikiečių labui? Pensininkus užsisėdėjusius reikėtų visus atleisti ir priimti į jų vietas jaunus žmones.

 4. Komentatorius II parašė:

  Kokių vietų daugiau debilai. Juk aiškiai buvo pasakyta kad darbuotojų skaičius nesikeis

 5. Komentatorius I parašė:

  Ir dar daugiau darbo vietų bendrapartiečiams ir giminaičiams. Ir taip po kiekvienų savivaldos rinkimų: gyventojų mažėja , biurokratų armija didėja. Oh, yes

 6. Komentatorius parašė:

  Dar daugiau kavos pertraukėlių, dar daugiau konjakiuko darbo mietu, dar daugiau tarnybinių romanų. Oh yes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto