Savivaldybės ir AB „ORLEN Lietuva“ vadovų susitikime – apie tolesnį bendradarbiavimą

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Akcinėje bendrovėje „ORLEN Lietuva“ apsilankiusios naujoji Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė ir Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kekytė susitiko su įmonės generaliniu direktoriumi Michal Rudnicki, jo pavaduotoju gamybinės veiklos valdymui Audriumi Daugnora, patarėju Jakub Januškievič.

Savivaldybės ir įmonės, kuri yra nuolatinė kultūros ir sporto projektų rėmėja, vadovų susitikime aptartas tolesnis bendradarbiavimas, kiti klausimai.

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius pranešė, jog susitikime buvo sutarta, kad  bendrovė, kaip ir kasmet, rems tarptautinį Mažeikių meno festivalį, miesto šventę, taip pat skirs lėšų kalėdinio laikotarpio renginiams bei dekoracijoms, sakralinio meno ir paveldo simpoziumui „Versmės“, teiks paramą kultūros paveldui išsaugoti, kitiems projektams įgyvendinti.

Susitikimo metu kalbėta ir apie galimą paramą Mažeikių krepšinio komandai „M Basket“, Nacionalinės krepšinio lygos čempionate iškovojusiai antrąją vietą bei įgijusiai teisę žaisti Lietuvos krepšinio lygoje.

Savivaldybės ir AB „ORLEN Lietuva“ vadovai užtikrino: bendradarbiavimas tik stiprės, bus intensyviau komunikuojama, dalijamasi sumanymais, idėjomis.

6 Atsakymai į “Savivaldybės ir AB „ORLEN Lietuva“ vadovų susitikime – apie tolesnį bendradarbiavimą”

 1. Jo parašė:

  Bobos valdo mazeikius.

  1. to jo parašė:

   O norėtum, kad valdytų tokie nukaršėliai kaip tu???

 2. Pasiūlymas parašė:

  Gal gali “ perpykęs“ savo nuotrauką čia patalpinti, kad būtų galima palyginti, aptarti kolektyviai.Beje, jus susargdins pavydas, išgerkite “ romaškės“.

 3. Perpikęs parašė:

  Gal Jolanta Kekytė malonėtų į tokio lygio susitikimus užsidėti padorų kostiumą o ne „madas“ demonstruoti.
  O gal čia iš tos operos kad svarbiausia užimti gerą postą, ir to pasekoje ale pasipuikuoti pažiūrėkit kokia aš „kieta“ ką sugebu😱. O naudingų darbų ir kompetencijos pareigose -10 į dugną?

  1. nu taip parašė:

   Aga klaikiai atrodo tiek uždirba,o rengtis nulis sugebėjimų

  2. to perpikęs parašė:

   O gal, tamsta, „perpikęs“ (rašoma perpykęs) galėtumėte pirma lietuviškai teisingai rašyti pramokti, prieš rašydamas komentarus? :)))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto