Savivaldybės kabinetuose – etatų pjūtis ***Su Balandžio 1-ąja!***

Redakcijos archyvo nuotr.

Velykinė savaitė apšvietė protus ir Savivaldybės vadovams: beveik 30-čia etatų numatyta sumažinti nemenką valdininkų aparatą.
Etatų mažinimo vajus daugiau ar mažiau palies visus Savivaldybės administracijos skyrius.

Pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą, iš skyrių, kuriuose yra iki dešimties darbuotojų, bus naikinama po vieną etatą, iki dvidešimties darbuotojų esančiuose skyriuose neliks dviejų žmonių, o skyriuose, kuriuose yra per dvidešimt etatų – trijų darbuotojų.
Aritmetika paprasta – iš 23 Savivaldybėje esančių skyrių bus atleisti 29 valdininkai.
„Šis administracijos vadovų sprendimas tikrai sveikintinas ir racionalus – Savivaldybėje iš tiesų per daug darbuotojų. Kai skyriai sumažės vienu ar kitu darbuotoju – nieko baisaus: jų darbai bus paskirstyti kitiems kolegoms.
Įvykdžius šį sprendimą, Savivaldybė kiekvieną mėnesį sutaupys beveik dvidešimt tūkstančių eurų“, – kalbėjo Savivaldybės administracijos personalo ir kadrų skyriaus vedėja Rasa Sprindienė.
Etatų mažinimo reforma labiausiai palies daugiausiai etatų turinčius Savivaldybės socialinės paramos bei bendrąjį skyrius – jie praras po tris darbuotojus. Dviem darbuotojais mažiau bus Turto valdymo ir Ekonomikos, strateginio vystymo ir investicijų skyriuose.

4 Atsakymai į “Savivaldybės kabinetuose – etatų pjūtis ***Su Balandžio 1-ąja!***”

 1. buvo... parašė:

  viltis…

 2. vilma parašė:

  Cia tik pokstas.To jie niekada nepadarys.

 3. Jonas parašė:

  patikėjot? su Balandžio -pirmąja..o būtų neblogai tų darmajiedų sumažint..dddddd…..

 4. na parašė:

  pagaliau atsikvošėjo manau,kad dar mažai atleis reikėtų daugiau,o tai sėdi ir žaidžia su kompiuteriais, užsirakinę spynomis,kad niekas nematytų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto