Savivaldybės meras turi dar vieną patarėją

Giedrius Petrulevičius. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjo pareigas pradėjo eiti Giedrius Petrulevičius. Mero patarėjas koordinuos jaunimo ir sporto klausimus.

Turi sportinį išsilavinimą

Meras Antanas Tenys „Santarvei“ teigė, kad G. Petrulevičių šioms pareigoms pasirinkęs dėl daugelio priežasčių – jis nėra susaistytas jokiais partiniais ryšiais, yra skaidrus, jo nelydi jokie skandalai. O svarbiausia – yra didelis sporto entuziastas ir šios srities profesionalas.
G. Petrulevičius yra baigęs Kūno kultūros akademiją, turi įgijęs kūno kultūros dėstytojo kvalifikaciją. Šiuo metu keturiasdešimt trejų metų vyras yra krepšinio klubo „Mažeikiai“ direktorius.
G. Petrulevičius buvo susijęs su profesionaliu sportu nuo 1993 iki 2000 metų. Žaidė Panevėžio „Lietkabelyje“, Mažeikių „Naftos“ komandoje.

Svarbiausias klausimas – sporto arenos statyba

Iki šiol Savivaldybės meras turėjo tik vieną etatinį patarėją, nors pagal šios kadencijos Tarybos sprendimą jų galėjo būti du.
„Sunkmečiu galėjome išsiversti ir su vienu patarėju. Tačiau kai tik sužinojau, kad gautas pritarimas dėl daugiafunkcio sporto komplekso finansavimo, nedelsdamas ėmiau ieškoti žmogaus, kuris galėtų kuruoti arenos statybą“, – kodėl prireikė dar vieno patarėjo, „Santarvei“ paaiškino meras.

Pradėti parengiamieji darbai

Mero teigimu, kadangi galioja pritarimas daugiafunkcio sporto komplekso statybai, Savivaldybė turi nevilkinti veiksmų, kurie nuo jos priklauso.
„Buvome nuvykę į Sporto departamentą, Vyriausybę. Joje gavome pritarimą dėl finansavimo, paskirtas atsakingas žmogus, kuris padės spręsti tuos klausimas. Taip pat buvome Architektų sąjungoje, prasideda pirmieji parengiamieji darbai“, – darbus pasirengiant statyti areną vardijo meras.
Tikimasi, kad metų pabaigoje jau bus parengtas techninis projektas, o arenos statyba prasidės kitais metais.

Naujos pareigos – iššūkis

Pats G. Petrulevičius teigė, kad sulaukus mero pasiūlymo, nebuvo lengva apsispręsti. Tuo labiau kad tam turėjo tik kelias dienas. Padėjo ir šeimos palaikymas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

38 Atsakymai į “Savivaldybės meras turi dar vieną patarėją”

 1. arturas parašė:

  pazystu si vaiki nuo sporto mokyklos laiku,zaide uz akmene,buvo vienas is lyderiu,dziugu,kad,toks zmogus atstovaus sporto klausimais

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar nedubliuojama Rubežienės, atsakingos už darbą su jaunimu ir Norvilo, atsakingo už sportą veikla. O statybos reikalais gali rūpintis profesionalai ir apie tai bent jau nusimanatys , pav. Knystautas ar kiti tos skyriaus specialistai.

 3. Vaivai parašė:

  Ar tai įkopus į penktą dešimtį skaitomas jaunu žmogumi? Žinoma su kuo lyginsi..Tiek metų sulaukus ir esant protingu , patarėjais jau nebedirbama, jau vadovaujama ir tau patarinėja. O DAR JAUNIMO KLAUSIMAIS. Kam tyčiojamasi iš jaunimo? tiek tas jaunimas ir reikalingas.

 4. Vaiva parašė:

  Puiku, laikas įsileisti į „kriošenų“ kompaniją jauno kraujo. Džiaugiuosi, kad jaunas žmogus patarinės merui. Smerkti ir teisti iš anksto nereikėtų. Linkiu „tvirto“ stuburo ir SĖKMĖS darbe.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Aišku neprastūmė meras į UAB“Mažeikių autobuso parko“ direktorius, nes tada reikėjo A .Šemetai vietelės , nes LESTO nebeliko Mažeikiuose, tai dabar sukūrė meto patarėjo etatą. taip ir vyksta savivaldybėje konkursai, i laisvas darbo vietas, gali turėt geriausią išsilavinimą, darbo patirtį, bet neturi užtarėjų partijose, savivaldybės“ grietinėlėje“t ai apie darbą biudžetinėje organizacijoje nesvajok.

 6. Daiva Šideikienė parašė:

  Labai dėkoju už pastebėjimą dėl neteisingai parašyto žodžio. Manau, jog kiekvienu savo pastebėjimu, prisidedate prie didesnio mano raštingumo. 

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Gal butu galima Mazeikiu rajono gyventojams pabendrauti su Savivaldybes ponais ,uzduodant jiems ivairius gyventojams rupimus klausimus? Kodel nera sudaromos tam salygos susitikti kokioje saleje,turint tokius grazius Kulturos rumus? Turim dvi TV ,Roventa ir Komp,Langa. Spreskime visus klausimus,kurie liecia musu rajona visi bendrai,o ne jus vieni!

 8. Daivai Šideikienei parašė:

  Koncepcija – suėmimas, priėmimas, juridinių formulių suredagavimas, veiklos sumanymas. Žodžio „koncepsija“ nėra. Norėjot pasirodyti labai protinga ir raštinga, eilinį kartą apsijuokėte.

 9. Daiva Šideikienė parašė:

  Visuomeninis mero patarėjas V.P.Ostrauskis neteisėtai buvo paskirtas UAB ,,Mažeikių autobusų parkas ‘’ valdybos pirmininku. Aišku, jog tokios kandidatūros svarstomos Tarybos daugumos susitikimuose, gamybiniuose pasitarimuose , todėl galima drąsiai teigti , jog prie šio asmens paskyrimo valdybos pirmininku prisidėjo meras A.Tenys, administracijos direktorius B.Kryžius ir ,,juristas‘‘baigęs Romerio universitetą M.Norbutas. Po viešųjų pirkimų ,kurių metu buvo įsigyta nekokybiškų autobusų, valdybos pirmininkas V.P. Ostrauskis ir UAB ,,Mažeikių autobusų parkas’’ direktorius Kvietkauskas pasitraukė iš užimamų pareigų. Tas pats visuomeninis mero patarėjas V.P. Ostrauskis, būdamas Sporto Tarybos pirmininku, kūrė, kūrė ir sukūrė Kūno kultūros ir sporto vystymo Mažeikių rajone koncepsiją. (2012 m. spalio 26 d. sprendimas Nr. T1-317 ) Kad V.P. Ostrauskiui neatrodytų , jog aš paskeidžiau tikrovės neatitinkančią informaciją , tai ta Koncepsija buvo svarstoma Sporto Taryboje , o ją patvirtino už nieką neatsakantis kolegialus organas – Savivaldybės Taryba. Kai tik Taryba patvirtino Kūno kultūros ir sporto vystymo Mažeikių rajone koncepsiją , tai V.P. Ostrauskis pasitraukė iš Sporto Tarybos pirmininko pareigų. Pagal Savivaldybės Tarybos patvirtintą Kūno kultūros ir sporto vystymo Mažeikių rajone koncepsiją biudžetinėje įstaigoje Mažeikių sporto mokykloje turi atsirasti 3 naujos darbo vietos , t.y. Sporto mokyklos direktorius turės net 3 pavaduotojus: pavaduotojas mokymui ir ugdymui, pavaduotojas infrastruktūros kūrimui ir jos eksploatacijai, pavaduotojas sporto renginių organizavimui. Šiuo metu mokykloje veikia 5 sporto šakų skyriai – krepšinio, futbolo, stalo teniso, plaukimo, lengvosios atletikos, yra 26 grupės, mokyklą lanko 403 mokiniai. Ar tiek šiai Sporto mokyklai gali būti reikalinga pavaduotojų , spręskite patys?

 10. pala parašė:

  juk Savivaldybės administracijoje jau seniai kelnes trina veikėjas sporto klausimams Petras Norvilas. Tas jau nebeturėjo ką veikti apart medalių kabinimo per miesto sporto šventę pavenčiuose. Tai dabar tas Giedrius jam dar ir patars, kam medalį duoti, o Petrui net galvos sukti nebereikės: visai be smegenų liks. Dar merui reikėtų patarėjų kultūros ir švietimo klausimais, tad tų skyrių išvis nebereikės: galės ir Stonkus su Rupkute nieko nebeveikti.

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Manau, kadangi išsilavinimas fizrukas, o tai galėtų neatitikti reikalavimų konkursui į direktoriaus vietą statomam daugiafunkciniam centrui, tai tada galėtų būti vienas iš reikalavimu aukštasis (nesvarbu koks) ir vadybinė patirtis, tai į CV galėtu isirašyti mero patarėjas ir tai leistu dalyvauti konkurse ir gal laimėti? p.s. ruoškim slidias vasara, kad po to nebūtų netikėtumu.

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  misteris torerancija

 13. Socialinė demokratija parašė:

  Ar čia sutapimas, ar tendencija, kad kaip tik su naujo patarėjo atsiradimu vėl buvo pasiūlyta mokytojams susimažinti darbo krūvį, ar išeiti neapmokamų atostogų.O dėl rinkimų gal nebesivarginkit – žinant VRK darbo metodus, balsai bus suskaičiuoti taip kaip reikia, t.y. arba butkevičiaus, arba kubiliaus naudai.

 14. Vardas (privalomas) parašė:

  Dėl spotro -aišku – rūpinsis krepšinio klubu, bet Įdomu, o ką jis veiks su jaunimu.

 15. ? parašė:

  Ar ne per menka karūna Anglijos karalienei?

 16. Liūdna parašė:

  kolūkiečiai ir buvę komunistai yra prasti vadovai: be iniciatyvos, be ambicijų, be erudicijos, be intelekto. Tokius pat sau į komandą priima ir patarėjus.

 17. rinkimai be soceldemokratų parašė:

  Manau, kad žmonės iš tokių mero veiksmų padarys išvadas per prezidento ir europarlamento rinkimus – nebalsuos nei už vieną soceldemokratą.

 18. Mantvydas parašė:

  Geru komentaru prisiskaiciau, o kas baisiausia, kad ten teisybe rasoma.. Ar gali sitoks zmogus eiti tokias pareigas? Ir mano manymu ne sporto, o pinigu melzimo patareju galejo tapt, jei isvis jis cia gali but :)))

 19. paulius parašė:

  Kada taps sosialdemokratu? Manau iki bulbakasio privers

 20. :)) parašė:

  „Meras Antanas Tenys „Santarvei“ teigė, kad G. Petrulevičių šioms pareigoms pasirinkęs dėl daugelio priežasčių – jis nėra susaistytas jokiais partiniais ryšiais, yra skaidrus, jo nelydi jokie skandalai“
  Ne ta priezastis,ne ta.Giedriukas yra „labai geras teveliu vaikas“,jis nuolankiai klauso ir vygdo visus vyresniu nurodymus,todel ir pasodintas ant minkstos kedutes,nes yra geras,neatsikalbineja,visada padeda neprasytas, sutinka su vyresniuju nuomone. Toks jis buvo Naftos apsauginis:)

 21. To Pamirso.. parašė:

  :)) Ne sargu Naftoj buvo,o labai uoliu operatyviniu budinciuoju.Nuolankiai vygde vyresniuju nurodymus,gaude nenaudelius,toks „limpantis“ buvo.

 22. Robertas parašė:

  Pagaliau tikrai supratau,kad Mažeikiuose gyventojų mylinčių sportą nedaug-pagal komentarus. Petrulevičiaus nepažystu,bet matau jo darbo vaisius. Jis savo darbą dirba su meile. Sveikinu ir linkiu kuo didžiausios sėkmės šiame poste. Tikiuosi,kad ateitį Mažeikius garsins ne vien krepšininkai o ir senas tradicijas turintys futbolininkai ir kitų sporto šakų atstovai.

 23. Valio parašė:

  Pasirodo sunkmetis baigėsi. Tai tikriausiai Mžk savivaldybė tuoj pasieks Vilniaus savivaldybės sėdėtojų skaičių. Ale tik kad pons mers nelabai protingas, nes tiek patarėjų reik. Gal mere su savo patarėjais išneškit kokią saulėtą dieną savo dupsį į miestą, pažiūrėkit kaip po Žemaitijos gatvei išparceliuotų limonų škurliai pievelėse plaikstosi.

 24. Pamirso ... parašė:

  Ko neminit kad Naftoj sargu, o Orlene tik tinginiu vairuotoju dirbo?

 25. ARMINAS VOLGOVAS parašė:

  NORIU BŪTI MERU, NES VISAI ATRODO PATOGUS DARBAS… NET NESUPRANTU KĄ TAS MERAS APLAMAI VEIKIA. KIEK TEKO MATYTI PER PASTARUOSIUS DU METUS TAI KAŽKOKIOJE MOKYKLOJE KALBĄ SKAITĖ KAŽKIENO PARAŠYTĄ IR PER EŽIO SUOLIUKO ATIDARYMĄ JUOSTĄ BERODS KIRPO. JEIGU ČIA TIEK TEREIKIA TAI JAMU ŠITĄ DARBĄ, KADA IR KUR ATEITI? MOKSLŲ NEKAŽINKIEK BAIGIAU BET KAIP MATAU TIKSIU KAIP PIRŠTINE ANT RANKOS.

 26. Daiva Šideikienė parašė:

  Naujasis mero patarėjas Giedrius Petrulevičius koordinuos jaunimo ir sporto klausimus. Atstovaujamojoje institucijoje atsirado pareigybė gražiu pavadinimu ir asmuo ,kuris ,pasak mero, nėra susaistytas jokiais partiniais ryšiais, yra skaidrus, jo nelydi jokie skandalai. Galima manyti ,kad šią kadenciją meras A.Tenys būtų apsiėjęs ir be šio patarėjo, tačiau meras sužinojo, kad gautas pritarimas dėl daugiafunkcio sporto komplekso finansavimo, todėl nedelsdamas ėmė ieškoti žmogaus, kuris GALĖTŲ KURUOTI ARENOS STATYBĄ. Nejaugi, naujasis mero patarėjas nesirūpins kaip didinti sporto šakų skaičių mūsų mieste, kaip ,kuo daugiau vaikų išmokyti plaukti ir t.t., o rūpinsis tik statyba. Aišku,kai merui sunkmetis praėjo tai ir dėl vienos statybos gali turėti naują patarėją.Tegu švietimo ir kitų biudžetinių įstaigų darbuotojai ir toliau 4 proc. taupo darbo užmokesčio fondo , nes merui gal dar vieno patarėjo reiks.

 27. neįgalusis parašė:

  Mažeikių administracija ir politinis „elitas“ demonstruoja savo neįgalumą. Džiugu, kad mūsų gretos didėja.

 28. vo tep parašė:

  kažkada kandidavau į savivaldybės darbo vietą, pametė pareigybių aprašą ir parodė, kad mano išsilavinimas kai kurių punktų neatitinka.. pasirodo pareigybių aprašai ne visiems galioja.

 29. Joanta parašė:

  dar tik keturiasdešimt trejų metų jaunuolis? O kokią vadybą išmano? Kad nepriklauso jokiai partijai, tai čia tik labai laikina sąvoka, nes nebūdamas socdemu nesitikėk „stogo, šlovės ir finansavimo“. Teisingiausia buvo skelbti konkursą ir pasirinkti normalų sporto arenos projekto vadovą. Dabar gavosi dar vienas „Š“.

 30. Vardas (privalomas) parašė:

  O kodel siam jaunuoliui nesedus iskarto i mero kede? Juk reikia isleisti jau atitarnavusi senaji mera i poilsi? Kam dar du atlyginimus moketi?

 31. Vardas (privalomas) parašė:

  Nieko sau issilavinimas?! Sportinis! Nejaugi ,manote ,kad tokio uztenka dirbti su kur kas labiau issilavinusiais mazeikieciais?

 32. Vardas (privalomas) parašė:

  Vietoj to,kad mazinti Mazeikiu Savivaldybeje esanciu nuobodziaujanciu darbuotoju skaiciu,priimamas dar vienas?! Is kur atlyginimams imami pinigai idomu? Ar ne geriau pakelti atlyginimus mokytojams sumazinus Savivaldybeje darbuotoju skaiciu ir ju atlyginimus? Kas per tvarka ? Jei ponas meras nebesugeba pats dirbti,del savo garbaus amziaus,tai reikia uzleisti vieta siam jaunuoliui…

 33. zemaitis parašė:

  tas meras bukas kaip autobusas kad be patarejo nieko nesupranta

 34. zemaitis :) parašė:

  va ka reikia baigti kad galetum statybas kuruot :)))) fizruku reik but :) baigi sau ir sedi kabinete prie mero :) ir kuruoji statybas:) kazi kas cia gausis :) kazi ka musu meras yra baiges :)

 35. kur nueina pinigėliai parašė:

  Tai va kur nueina mokesčių mokėtojų pinigai. Kuo daugiau etatų savo pažįstamiems, draugams, bendrapartiečiams. Gėda už tokius sprendimus. Galėtų dar meras kokį laisvo oro patarėją priimti, nesvarbu ką jis veiks, svarbu kad pinigus siurbs iš biudžeto, kuriuos sumoka dirbantys gyventojai. Laikas būtų patarėjus samdytis iš savo asmeninės kišenės, pamatytume kaip jų nebeliktų.

 36. galiu parašė:

  tik nusikeikti. Įdomu, kiek pono išlaikymas kainuos mokesčių mokėtojams. Greit kiekvienam mažeikiškiui administruoti bus po du valdininkus. Čia tik valdininkams sunkmetis baigėsi.

 37. buvusi kolege parašė:

  Sekmes Giedriau :)

 38. ar parašė:

  TAi jau nebedirba orlene?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto