Savivaldybės taryba posėdžiaus dvi dienas

Šią savaitę vyks du Tarybos posėdžiai iš eilės – ketvirtadienį ir penktadienį. Sprendžiamų klausimų, sprendimo projektų susikaupė tiek daug, kad jiems spręsti prireikė dviejų posėdžių. Tokia situacija susiklostė pirmą kartą.
Kaip ir įprasta pandemijos laikotarpiu, politikai posėdžiaus nuotoliniu būdu, tiesioginę vaizdo transliaciją galima stebėti paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

Dviejų posėdžių darbotvarkėse numatyta 70 klausimų, ketvirtadienį bus svarstomi 43.
Nemažai klausimų, susijusių su finansais. Siekiant panaudoti turimas ir papildomai gautas lėšas, bus keičiamos metų pradžioje patvirtinto rajono biudžeto apimtys, koreguojamos kai kurioms programoms įgyvendinti numatytos lėšos. Su tuo susiję ir kai kurių programų patikslinimai, pakeitimai.
Biudžeto apimtys priklauso ir nuo į jį surenkamų mokesčių. Taryba šiandien vykstančiame posėdyje turėtų patvirtinti 2022 metų nekilnojamojo turto mokesčio tarifus, atsižvelgiant į sunkų laikmetį, jų nenumatyta didinti.
Tokios pat nuostatos laikytasi ir nustatant individualios veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių 2022 metų fiksuoto pajamų mokesčio dydžius.
Savivaldybė yra keturių viešųjų įstaigų: Regioninės Mažeikių ligoninės, Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro bei Mažeikių ir Sedos pirminių sveikatos priežiūros centrų steigėja. Jų vadovai teiks tvirtinti praėjusių metų veiklos ataskaitas.
Su visa darbotvarke galima susipažinti Savivaldybės tinklalapyje mazeikiai.lt

2 Atsakymai į “Savivaldybės taryba posėdžiaus dvi dienas”

  1. zemaitis parašė:

    a cia musa mers? =/

  2. Brolis parašė:

    Gerulis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto