Savivaldybės taryba šiemet trečią kartą koregavo biudžetą

Savivaldybės taryba paskutiniame metų posėdyje trečią kartą šiemet keitė vasario mėnesį patvirtintą biudžetą. Po paskutinio tikslinimo jį sudaro beveik 62,3 mln. eurų pajamų ir 64 mln. eurų asignavimų išlaidoms ir turtui įsigyti (jie viršija pajamas asignavimais iš skolintų lėšų).

„Tai yra trečiasis biudžeto pakeitimas. Anksčiau dažniau jų būdavo daugiau, tačiau šiemet pavyko situaciją suvaldyti ir tikslinimų buvo mažiau. Labai tikiuosi, kad tikrai nereikės tikslinti dar kartą, nes jokių papildomų teisės aktų negavome“, – politikams paaiškino sprendimo projektą pristačiusi Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė.
Teisės aktų pasikeitimai būdavo dažniausia biudžeto tikslinimo priežastis. Tačiau šį kartą tikslinti biudžetą prireikė dėl pasikeitusių dotacijų.
J. Balvočienė informavo, kad kai kurios sumos didinamos, kai kurios mažinamos. Tačiau apibendrinant – pakeitimai labiau susiję su mažinimu, nes dotacijos mažėja beveik 2,7 mln. eurų. Todėl pakeitimai palies visus asignavimų valdytojus – tai yra biudžetines įstaigas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto