Savivaldybės taryboje – naujas žmogus

Davusi priesaiką Virginija Eidimtienė įgijo Tarybos narės įgaliojimus ir dalyvavo posėdyje. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Į Seimą išrinktą Kęstutį Bartkevičių Savivaldybės taryboje pakeis kita „tvarkietė“ – verslininkė Virginija Eidimtienė. Taryboje ji dirbo ir praėjusią kadenciją – tik opozicijoje.

Davė priesaiką

Penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje dalyvavo Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas. Jis priėmė naujosios Tarybos narės priesaiką, įteikė pažymėjimą.
Svečias pažymėjo, kad panašios procedūros vyksta daugelyje rajonų, kur savivaldybių tarybų nariai buvo išrinkti į Seimą, nes į tarybas įsilieja nauji žmonės.
Pavyzdžiui, ketvirtadienį priesaikos buvo priimtos net dešimtyje tarybų posėdžių.
Davusi priesaiką V. Eidimtienė įgijo Tarybos narės įgaliojimus ir dalyvavo posėdyje.

Taryboje – antrą kartą

UAB „Edzaras“ direktorė V. Eidimtienė jau antrą kadenciją dirbs Savivaldybės taryboje. Tik praėjusią kadenciją partijos Tvarka ir teisingumo atstovai buvo opozicijoje.
Praėjusią kadenciją politikė buvo Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto narė, šį kartą ji pasirinko Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetą. Jame dirbęs „tvarkietis“ Jonas Žičkus perėjo į Švietimo, kultūros ir sporto komitetą.
„Man šis komitetas įdomesnis, kadangi  turiu beveik dvidešimties metų patirtį versle ir darbo banke patirties. Tai žinau situaciją ir man nėra tas pats, kas yra mieste. Šiame komitete aš matau daugiau galimybių“, – tokį pasirinkimą „Santarvei“ komentavo verslininkė.

Tiki didesnėmis galimybėmis

V. Eidimtienė sutinka, kad būnant opozicijoje nėra įmanoma pasiekti norimų rezultatų, dalyvavimas savivaldoje yra pasyvesnis. Esą galbūt dėl to buvo nusivylimas ir nebuvo didelio noro per rinkimus pretenduoti į aukštesnę vietą.
„Būnant kitoje pusėje, manau, yra daugiau galimybių. Tiesiog pamatysiu, kaip tai yra iš tikrųjų“, – pridūrė pašnekovė.

Pasigedo rinkėjų aktyvumo

Tarybos narė prisipažino praėjusią kadenciją nusivylusi rinkėjais, pasigedusi jų aktyvumo – niekas nesikreipė, niekas nepateikė jokių siūlymų.
V. Eidimtienė teigė bandysianti kažkokia forma išjudinti žmones, kad jie ir patys prisidėtų prie pokyčių. Esą Savivaldybės tarybai, administracijai yra per daug sunku viską sužiūrėti. Be to, galbūt tai „mažai daliai“ yra svarbūs kitokie prioritetai, kitokios mintys, galbūt jie tiesiog net nebūna tose vietose, tose situacijose, kur būna eilinis gyventojas.
„Tikrai žinau, kad niekas nesikeičia, kai žmonės arba visai nereaguoja į nieką, arba ateina piktintis, skųstis, kritikuoti“, – naujoji Tarybos narė ragino gyventojus būti aktyvesnius.

3 Atsakymai į “Savivaldybės taryboje – naujas žmogus”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    labai tukimės ,kad dirbsite miesto labui

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Mane irgi erzina ta reklama.Veną uždarai išlenda kita.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto