Savivaldybės tarybos posėdis – tiesioginėje transliacijoje

Kaip ir įprasta, paskutinį mėnesio penktadienį vyksta Savivaldybės tarybos posėdis. Nuotoliniu būdu dirbsiančio posėdžio darbotvarkėje – trisdešimt penki klausimai.

Politikai turėtų pritarti „Ventos“ progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo projekto, taip pat projekto, įgyvendinimo pagal vietos plėtros strategiją, įgyvendinimui ir finansavimui.
Tarybai bus pristatytas ir Savivaldybės 2021–2030 metų strateginis plėtros planas, jis bus teikiamas tvirtinti tik kitame posėdyje.
Posėdžio nariams bus pateikta Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2020 metų veiklos ataskaita.
Taryba nustatys valstybinės žemės nuomos mokesčio tarifus 2021 metams ir žemės mokesčio tarifus 2022 metams. Jų dydžių didinti nenumatyta.
Per viešuosius pirkimus sutaupius melioracijos darbų programai skirtas lėšas, jų liko papildomiems darbams, kuriuos patvirtinti turi taip pat Taryba.
Darbotvarkėje nemažai socialinių klausimų: maksimalaus trumpalaikės ir ilgalaikės socialinės globos išlaidų finansavimo dydžio nustatymas, Savivaldybės būstų ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų sąrašo patvirtinimas, atleidimas nuo socialinio būsto nuomos ir kt.
Tiesioginę transliaciją galima žiūrėti paspaudus šią nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto