Savivaldybės tarybos posėdis – tiesioginėje transliacijoje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiandien vykstančiame Savivaldybės tarybos posėdyje svarstoma beveik pusšimtis klausimų. Nuotolinis darbas apsunkina procedūras, planuojama, kad posėdis truks penkias valandas.
Kaip visada jį galima stebėti tiesiogiai paspaudus šią nuorodą
http://195.182.85.135/videov3/

Atsiskaitys kolegoms

Politikams teks išklausyti nemažai informacijų. Tarybos nariams už praėjusių metų veiklą atsiskaitys kolegos, visų penkių Savivaldybės komitetų pirmininkai, veiklos ataskaitas pateiks ir Antikorupcijos bei Etikos komisijos. Kontrolės komitetas ne tik pateiks ataskaitą, bet ir pristatys 2021 metų veiklos programą.
Šiame posėdyje turėtų pasikeisti ir kai kurių komitetų, komisijų pirmininkai, pavaduotojai. Keisis ir kai kurių komitetų sudėtis.

Finansiniai klausimai

Tarybos posėdžio darbotvarkėje – ir socialiniai bei finansiniai klausimai. Teikiamas tvirtinti 2021 metų socialinių paslaugų planas, piniginės socialinės paramos nepasiturintiems rajono savivaldybės gyventojams teikimo tvarkos aprašas, bus pateikta ataskaita, kur praėjusiais metais išleistos Savivaldybės specialiųjų – visuomenės sveikatos rėmimo ir aplinkos apsaugos rėmimo – programų lėšos, tvirtinami šių metų programų sąmatos bei priemonių vykdymo planas.
Savivaldybės tarybą jau pasiekė ir verslui svarbūs dokumentai dėl 2022 metų nekilnojamojo turto mokesčio tarifų ir dėl individualios veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių fiksuoto pajamų mokesčio dydžio nustatymo 2022 m. Tiesa, šiame posėdyje jie bus tik pristatomi, o tvirtinami kitame posėdyje, prieš tai juos aptarus komitetų posėdžiuose.
Tarybos susirinkime bus svarstomi klausimai, susiję su Savivaldybės turto naudojimu, investicijomis ir kt.

One Reply to “Savivaldybės tarybos posėdis – tiesioginėje transliacijoje”

  1. Daiva parašė:

    Meras į Tarybos posėdį atėjo nepasiruošęs ir negalėjo atsakyti į Tarybos nario P. Aurylos užduotus klausimus praeitame posėdyje. Taip meras atstovauja rajono gyventojus. Taip savo pareigas vykdo partijos ,,Laisvės ir teisingumo“ atstovas. Be to, meras turi 2 vicemeres ir 3 patarėjus, tačiau ir tie per mėnesio laikotarpį nesugebėjo merui ištiesti pagalbos ranką ir parengti atsakymus į Tarybos narių pateiktus klausimus. Galbūt meras yra susirinkęs tokią komandą, kuri nesugeba paruošti atsakymus ? Galima manyti, kad nuolatinis bankuchenų nešiojimas , vis dėlto paveikė politikų kompetenciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto