Savivaldybės tarybos posėdyje – beveik pusšimtis klausimų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiandien vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje politikai nusiteikę dirbti ilgai – darbotvarkėje numatyti net 47 klausimai.
Šiame posėdyje numatyta patvirtinti ir svarbiausią metų dokumentą – Savivaldybės biudžetą.

Taryba tars galutinį žodį ir dėl Mažeikių krašto kultūros bei rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premijų skyrimo. Bus patvirtintas Savivaldybės tarybos šių metų darbų planas.
Politikams bus pateikta Mažeikių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2020 metų priemonių vykdymo ataskaita.
Taryba svarstys nemažai klausimų, susijusių su nekilnojamojo turto nuoma, pardavimu, bus tvirtinimas nekilnojamojo turto objektų, kurie yra apleisti ar neprižiūrimi ir jiems gali būti taikomas iki 3 proc. mokesčio tarifas, sąrašas.
Darbotvarkėje – ne vienas klausimas, susijęs su teritorijų pripažinimu svarbiomis vietos bendruomenei. Tarybos nariams bus pristatomas sprendimo projektas dėl Savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos mokesčių dydžių nustatymo, svarstomi kiti su socialiniu būstu susiję klausimai, kt.
Tiesioginę tarybos posėdžio transliaciją galima stebėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt (nuoroda Tiesioginė transliacija).

One Reply to “Savivaldybės tarybos posėdyje – beveik pusšimtis klausimų”

  1. Va va parašė:

    Bebrai pradeda lysti lauk ant pavasario zvalgytis kur asmenini biudzeta pasipildyt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto