Savivaldybės tarybos posėdyje – svarbūs mažeikiškiams klausimai

Vaizdo medžiaga iš Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapio

Šiandien nuotoliniu būdu vyksta Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jo darbotvarkėje – 30 klausimų. Vienas svarbiausiųjų – politikams bus pristatytas šių metų biudžetas.
Taryba turėtų patvirtinti mokesčio už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo pakeitimus. Jame bus nustatyta, kam konkrečiai naudojamas 11 eurų ugdymo aplinkos išlaikymo mėnesinis mokestis. Diskusijos dėl jo tęsiasi beveik metus. Naują aprašą parengė praėjusių metų lapkričio mėnesį sudaryta darbo grupė, jį apsvarstė Savivaldybės tarybos komitetai.
Savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje ir sprendimų projektai dėl Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo, žemės sklypo, reikalingo būsimam pramonės parkui steigti, pirkimo, premijų geriausiems rajono sportininkams ir jų treneriams skyrimo, pritarimo teikti projektus Sporto rėmimo fondo lėšoms gauti ir kt.
Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pateiks savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos 2019 metų ataskaitą, rekomendacijas, kaip gerinti situaciją.
Politikams bus pateikti siūlymai dėl pastato, esančio Strazdelio g. 1, panaudojimo perspektyvų.
Posėdžio darbotvarkėje ir trys informacijos: dėl Vyriausybės atstovo teikimų ir reikalavimų, apie karinio poligono steigimą ir Mažeikių ligoninės veiklą pandemijos metu.
Tiesioginę tarybos posėdžio transliaciją galima stebėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt

3 Atsakymai į “Savivaldybės tarybos posėdyje – svarbūs mažeikiškiams klausimai”

  1. uu parašė:

    Bet savivaldybė užsako reikiamą kiekį pagal iš anksto sudarytus sąrašus, į kuriuos įtraukti rizikos grupėse esantys asmenys. Vadinasi, kitos savivaldybės užsakė daugiau nei mūsų, įžvelgė didesnį poreikį… Pavyzdžiui, Rokiškis paskiepijo jau 5,15 proc gyventojų – 1416 pirma doze ir 522 antra. Mažeikiai- 1,49 proc – 757 pirma dozė ir 337 antra. Rokiškio rajonas daug mažiau gyventojų turi ir beveik dvigubai daugiau vakcinų užsakė ir gavo…. Skaičiai kalba už save…

  2. Mokytoja parašė:

    Savivaldybė skiepų negamina…

  3. uu parašė:

    …Mažeikių rajonas -autsaideris Lietuvoje pagal skiepijimą nuo Covid 19.. Apgailėtina. Kiti rajonai jau artėja iki 4 proc, o mūsų tik 1,49 proc… Kame problema? Kas savivaldybėje blogai dirba?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto