Savivaldybės vadovai atsisakė susitikti su opozicija

Lina Rimkienė ir kiti politikai nuotolinėje spaudos konferencijoje išsakė savo nuomonę apie netikėtą valdžios sprendimą – atšaukti sutartą susitikimą.

Savivaldybės opozicijos iniciatyva turėjo įvykti jai atstovaujančių Tarybos narių susitikimas su Mažeikių rajono savivaldybės institucijų vadovais – Savivaldybės meru, mero pavaduotojais, Savivaldybės administracijos direktoriumi.
Savivaldybės administracija į šį nuotolinį susitikimą pakvietė ir žiniasklaidos atstovus, jiems pranešdama ir prisijungimo nuorodą. Kad toks susitikimas įvyks, buvo skelbiama Savivaldybės tinklalapyje.
Deja, likus vos pusvalandžiui, opozicijos atstovams buvo pranešta apie tai, kad susitikimas neįvyks – esą rinktis atskirai nėra reikalo, nes visi juos dominantys klausimai aptariami Tarybos komitetų posėdžiuose.

Tarėsi su meru, pranešė sekretorė

Visuomeniniam rinkimų komitetui „Mažeikių pavasaris“ ir Tėvynės sąjungai- Lietuvos krikščionims demokratams atstovaujantys aštuoni Tarybos nariai, reaguodami į situaciją, sušaukė nuotolinę spaudos konferenciją ir išsakė savo poziciją dėl tokio valdžios akibrokšto, nepagarbos.
Konservatorių frakcijos seniūnė Lina Rimkienė pasakojo, kaip pati telefonu tarėsi su meru Vidmantu Macevičiumi dėl susitikimo, derino laiką. Meras Tarybos sekretorei davė ir įpareigojimą sukurti nuotoliniam susitikimui reikalingą programos nuorodą.
„Tačiau apie tai, kad susitikimas atšaukiamas, pats meras nebeišdrįso informuoti, pranešė sekretorė. Ji perdavė ir mero paaiškinimus, kodėl susitikimas neįvyks. Tai nebuvo mūsų užgaida, norėjome atviro, konstruktyvaus bendradarbiavimo, problemų aptarimo. Tai didelė nepagarba ne tik mums, Tarybos nariams, bet ir mūsų rinkėjams, kurių problemas mes sprendžiame“, – opozicijos sušauktoje nuotolinėje spaudos konferencijoje kalbėjo L. Rimkienė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Savivaldybės vadovai atsisakė susitikti su opozicija”

 1. 847H parašė:

  Mažeikiuose nėra nei valdančiųjų nei opozicijos, yra tik balvonų ir parazituojančių „tipo politikų“ šaika su neveiksniu meru priešakyje. Miestui iš jų 0 naudos, o nuostolių – aibė, pvz. autonuoma virš 200 000 Eur. Ginti juos visus lauk, skelbti naujus rinkimus, su sąlyga, kad tie parazitai daugiau juose nebedalyvautų .

 2. AIŠKU, parašė:

  Ne OPOZICIJA,o VILKŲ grupelė,nori bet kokiu momentu įkąst ir pergrobt valdžią į savo nasrus.

 3. Vytas parašė:

  A vel ta durnele blondine is psihuskes paleido

 4. Margo parašė:

  Ar gali darbo metu skraidyti po užsienius ,,,čia absurdas , apsurdu,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto