Seda pasipuošė jurginais

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=667 template=caption]Šeštadienį Sedoje vyko jau tradicine tapusi šventė „Sedos jurginas“. Šventės lankytojams buvo kur akis paganyti ir kuo pilvus pamaloninti: vyko amatininkų ir prekybininkų mugė, paveikslų parodos pristatymas, vynų degustacija, norintieji galėjo apžiūrėti motociklininkų klubo „Ašvėne“ motociklus.
Pagrindiniu renginio akcentu tapo rekordinės „Žiedų žiedo“ kompozicijos kūrimas.

Pasak šventę pradėjusio ir sveikinimo žodį susirinkusiesiems tarusio Sedos kultūros centro direktoriaus Gintauto Griškėno, jeigu nebūtų jurginų augintojų, šventė neįvyktų.
„Sveikinu visus, kurie, pamilę nuostabią gėlę, tęsia senovinę etninio paveldo puoselėjimo tradiciją ir neša šį grožį į Sedos aikštę. Neįmanoma, kad ši šventė įvyktų be jurginų augintojų ir be jos sumanytojų – Vaclovo ir Irenos Akavickų“, – kalbėjo G. Griškėnas.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Seda pasipuošė jurginais”

  1. edita parašė:

    Didelis ačiu reikėtu pasakyti Grinkevičiui čia jo nuopelnas,Tik gaila,kad mažiausiai prisedėje (kaip zuoza ir seniunas)neleido pasidžiaukti ilgiau šuo žiedu jiems atrodė šiukšlės .Buve sediškiai kurie negalėjo atvykti,bet visa širdim palaikom seda,atvyke po keliu dienu viskas jau buvo sunaikintas.

  2. Marytė parašė:

    Nuostabi šventė. Tęskite ir toliau šią tradiciją. Sveikinimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto