Seda tradicijoms nenusižengia – vėl vyko sporto šventė

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Sporto šventė „Seda 2021“ futbolo mėgėjus sukvietė 24-ą kartą. Šiemet šios šventės scenarijų pakoregavo žvarbus oras ir pandemija.
Šiemet, kaip ir pernai, į šventę susibūrė trys futbolininkų komandos – „Sedula“, „Mažeikių United“ ir svečiai iš Skuodo. Sediškiai nebuvo „svetingi“ – skuodiškius jie įveikė rezultatu 2:0, mažeikiškius – rezultatu 4:0 ir iškovojo nugalėtojų taurę. Atkaklioje dviejų turnyre dalyvavusių likusių komandų dvikovoje užfiksuotos lygiosios 1:1.
Nors buvo anonsuojama, kad turnyrą vainikuos Sedos ir Joniškio futbolo veteranų draugiškos rungtynės, joniškiečius pakeitė jungtinė Skuodo ir Mažeikių veteranų ekipa, kuri nusileido vietos futbolo veteranams.
„Šiais pandemijos laikais rengdamas tokią šventę, niekuo negali būti tikras – situacija keičiasi kiekvieną dieną. Ir šiuo atveju futbolininkų ekipų turėjo būti daugiau, tačiau dėl ligų, dėl saviizoliacijos negalėjo atvykti Joniškio veteranai, paskutiniu momentu dėl tos pačios priežasties atsisakė dar keletas komandų. Bet su tuo dabar susiduria visi renginių organizatoriai ir nieko čia nepakeisi“, – pastebėjo ilgametis šventės rengėjas Ričardas Zoza.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto