Seda turės naują seniūnę

Konkursą Sedos seniūnijos vadovo pareigoms užimti laimėjo Audronė Dipševičienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Konkursą Sedos seniūnijos vadovo pareigoms užimti laimėjo Žemalėje gyvenanti penkiasdešimt septynerių metų Audronė Dipševičienė.

Naujoji seniūnė devyniolika metų dirbo Žemalės pagrindinės mokyklos direktore.
Norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę trylika pretendentų, iš kurių devyni išlaikė vadovavimo gebėjimų testus. Iš devynių pakviestųjų dalyvauti konkurse atvyko keturi.
Vadovaujantis įstatymais, Mažeikių rajono savivaldybės administracija kreipsis į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos apie šį asmenį.
Buvęs Sedos seniūnas Algirdas Grinkevičius iš pareigų pasitraukė savo noru praėjusių metų pabaigoje.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje. 

12 Atsakymų į “Seda turės naują seniūnę”

 1. Zemaliske to Kaimyne parašė:

  Ponia, jei pasigilintumet giliau, suzinotumet, kad daugiau nei puse zmoniu nezinojo del ko pasiraso. Lapas buvo be antrastes, tad zmones galvojo, kad pasiraso del dalyvavo susirinkime, o ne del p. Audrones.

 2. Sediske parašė:

  Pritariu Juliui, nuostabus zmogus Audrone.
  Dziaugiames nauja Sedos seniune!
  Sekmes! !!

 3. kaimynė parašė:

  Juliau, tai dėl to žemališkiai ir surinko parašus, kad nebebūtų direktorė?

 4. Jonis. to Ispruselei parašė:

  Issilavines inteligentiskas zmogus niekada kitam zmogui neprades prikaisioti kazkokiu menkniekiu o kaimieciui su meslinais kaliosais ir rubai ir sukuosena ir kalba kliuna ir puola mokint taip kad nereikia but labai Isprususiu kad suprast jog sedet su raudonu tusinuku ir taisyti klaidas komentaruose gali tik zmogus krites ne karta zemyn galva ant betono

 5. Julius parašė:

  seniai pažįstu tą žmogų – puiki buvo mokyklos direktorė: stropi, reikli, darbšti. Taip, kad Sedai pasisekė. Sėkmės, ponia Audrone.buriant bendraminčių komandą.

 6. Joniui parašė:

  norint racionaliai kritikuoti, reikia šiek tiek intelekto, o jei žmogus nemoka rašyti – kokia gali būti kalba apie tai? Tai, beje, pasakytina ir apie Jus. Pavartykit lietuvių kalbos gramatiką. NEIŠPRUSĖLIS

 7. Maryte parašė:

  idomu, nejaugi nebuvo kandidatu is Sedos, kurie zino si miesteli, jo zmones, ju problemas ir lukescius, manau yra jaunu kompetetingu zmoniu , kurie galejo uzimt pareigas. Toks jausmas, kad Sedai skirta tik isleist seniunus i pensijas daugiau nieko. sekmes naujam vadovui.

 8. Vida parašė:

  o kodėl paliko Žemalės mokyklą pries pat pensiją?

 9. Jonis to Vilija parašė:

  ponia Vilija o gal dar ir apAtinius Rutai ilyskit o gal nesvarus ir drysta komentuot nori pasirodyt labai issimokslinusi ?Zmogus desto savo nuomone o Tamsta vietoj jo nuomones nori prisikabint prie klaidos taip kad NEISPRUSELE siuo atveju Tamsta Kaip ten sako is kaimo galima isvaziuot pet kaimo is saves iskraustyt sunku

 10. Vida parašė:

  Sveikinam nauja seniune linkim sekmes tikrai sunkiame darbe sveikatos ir nervu daug reikes nes zmones siais laikais ka bedarytum vis saukia rekia kad viskas blogai .Labai myliu SEDA nes vaikiste joje prabego. Tai SEKMES seniunei .

 11. Olivija parašė:

  Oho kokia raštinga komentatorė

 12. Vilija parašė:

  Ponia, Rūta, pirmiausia išmokit rašyti, o paskui kritikuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto