Sediškiai neužmiršta stalo teniso tradicijų

Po apdovanojimų – bendra varžybų dalyvių nuotrauka.Nuotr. iš bendruomenės archyvo

Po metų pertraukos bendruomenės namuose sediškiai surengė asmenines stalo teniso varžybas Sedos taurei laimėti. Taip jie pažymėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Ričardas Zoza, vienas iš renginio organizatorių, „Santarvei“ pasakojo: „Šios varžybos užpernai buvo paskutinis sportinis renginys prieš įsigaliojusį karantiną, pernai jos neįvyko. Varžybos turi gilias tradicijas – vyksta jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus. Visada jas darome atviras – kas nori, tas gali dalyvauti. Ir tai pasiteisina: stalo tenisininkai į mūsų turnyrą atvyksta ne tik iš Mažeikių ar Sedos, bet ir iš kitų miestų. Šiemet varžybų metu vykdėme ir Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ sporto projektą „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“.
Į varžybas susirinko 14 stalo tenisininkų. Turnyro nugalėtojo titulą, iškovotą prieš karantiną, apgynė Egidijus Videika, finalo dvikovoje rezultatu 3:2 nugalėjęs antrą vietą iškovojusį Edviną Lobanovą, trečias turnyre liko Povilas Bliujus.
Stalo tenisas Sedoje neužmirštas: liepos mėnesį vyks taip pat tradicinės komandinės stalo teniso pirmenybės, o „Sedulos“ vyrų komanda rungtyniauja Lietuvos stalo teniso trečioje lygoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto