Sediškis sumušė obuolį metusį nepilnametį

Konfliktas tarp vaikų ir keturiasdešimt septynerių metų vyriškio kilo netoli mokyklos esančiame sode. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl įvykio Sedos miestelio gimnazijoje, kuomet buvo sumuštas nepilnametis. Įtariama, kad obuolį metusį mokinį taip „auklėjo“  pusamžis vyriškis.

Surado tualete

Pareigūnams buvo pranešta, kad pirmadienį apie 11 val. sediškis K. M. Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje sumušė vienuolikametį berniuką.
Pasak Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos direktorės Genoveitos Gricienės, konfliktas tarp vaikų ir  keturiasdešimt septynerių metų vyriškio kilo netoli mokyklos esančiame sode.
„Kol vyksta tyrimas, sunku pasakyti, kaip kas iš tiesų buvo. Mokyklos socialinei pedagogei vaikai pasakojo, kad jie sode rinko obuolius ir jais svaidėsi. Vienas obuolys netyčia pataikė netoliese buvusiam vyriškiui, kuris dėl to labai supyko ir aprėkė mokinius. Išsigandę berniukai subėgo į gimnazijos tualetą, tačiau vyriškis juos atsivijo ir čia. Pagavęs vieną berniuką, jį stipriai papurtė“, – pirmadienio įvykius pasakojo direktorė.

Pagriebė ne tą

Liudininkų teigimu, nukentėjo berniukas, kuris visiškai nieko bendro neturėjo su kilusiu konfliktu. Jis obuolių iš viso nesvaidęs. Tačiau užpuolikas pareigūnus tikino, kad vaiką jis įsidėmėjęs pagal vilkėtą megztinį.
„Galbūt vyriškis taip sureagavo dėl to, kad buvo išgėręs. Mokykloje sklando kalbos, kad šio vyro konfliktas su vaikais buvo ne pirmas. Nukentėjusio berniuko tėvai, sužinoję apie įvykį, kreipėsi į policiją, kuri ir išsiaiškins visas įvykio aplinkybes. Bet kuriuo atveju suaugęs vyras pasielgė netinkamai, nes niekas negali smurtaudamas auklėti vaikų, tuo labiau – svetimų“, – įsitikinusi G. Gricienė.

Ketina imtis priemonių

Paklausus, kaip niekieno nekontroliuojamas pašalinis ir dar neblaivus žmogus galėjo įeiti į mokyklą, Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos direktorė atsakė, kad iki šiol panašių nesusipratimų nebuvę, todėl mokykloje nėra imtasi ypatingų saugos priemonių.
„Yra valytoja-budėtoja, kuri prižiūri, kas įeina ir išeina iš mokyklos. Mūsų miestelis nedidelis, todėl vieni kitus pažįstame iš veidų. Visiškai svetimų į mokyklą užsuka itin retai. Konflikto dieną į gimnaziją įėjusį sediškį budėtoja pažino, todėl net nepagalvojo, kad gali nutikti kas nors blogo. Po šio įvykio teks imtis kažkokių priemonių, kad panašios istorijos nepasikartotų“, – sakė G. Gricienė.
Tiek nukentėjusiojo berniuko, tiek užpuoliko šeimas direktorė apibūdino kaip tvarkingas, neišsiskiriančias iš kitų.
Kaip viskas buvo iš tiesų ir kas kaltas dėl kilusio konflikto, paaiškės po tyrimo. Policijos pareigūnų teigimu, sediškiui už šį nusižengimą gresia iki dvejų metų nelaisvės.

8 Atsakymai į “Sediškis sumušė obuolį metusį nepilnametį”

 1. Asta parašė:

  Košmaras tie Sedos mokyklos vaikai rudenį – akiplėšiškai lenda į sodus, nieko nebijo, prie mokyklos daržinės rūkykla padaryta… Baisu. Nieko nuostabaus, kad pašaliniai turi kištis. Aš prieš smurtą, bet viskam yra ribos, nieko keisto , kad išvedė žmogų iš kantrybės… O mokykla turėtų kontroliuoti ką vaikai veikia pamokų metu.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  dar butu isgeres viena kita buteliuka ir nuotaika butu pasitaisiusi,o dabar nemalonumai…….

 3. jonis parašė:

  o tu Loreta kai buvai vaikas sventoji buvai?

 4. Loreta parašė:

  Ne šventieji tie vaikai…ne šventieji.

 5. >ole parašė:

  Ir kaip jusu manymu tie mokytojai butu nubaude ta berniuka?Pirstu pagrumoje niu niu niu? O zmogui tai visai dienai nuotaika sugadinta.

 6. ole parašė:

  chm,noriu jum priminti ,kad galima pasitelkti i pagalba, mokytojus ,direktore ir issiaiskinti ta dalyka… ir kalte butu buvusi nustatyta …

 7. chm parašė:

  Ką ir sakyt, nereikėjo purtyt:) BET… Retorinis klausimas. Ką reikia daryt suaugusiems dėdėms, kuriuos vienuolikmečiai gali sau leisti apmėtyti obuoliais?.. Ir kodėl berniukui reikėjo bėgti slėptis, jeigu jis visai nekaltas buvo?..

 8. siaip parašė:

  Tai ,kad cia nera ko komentuoti.info 0.
  Jei tik papurte ,tai kam cia triuksma kelti,patys prisiprase.Bet kaip sakiau ,nezinia ,kaip buvo,tai straipsnis nevertas komentaru.

 9. oho parašė:

  matyt, pragertas protelis to sediskio, kvailiai visada buna prigere agresyvus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*