Sediškių „Griaustinis“ – muzikinėse lenktynėse

Muzikinėse lenktynėse „Griaustinis“ ir šokių kolektyvas „Saulė“ buvo palankiai įvertinti žiūrovų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus pučiamųjų instrumentų orkestras „Griaustinis” sėkmingai dalyvavo 2016-ųjų metų Lietuvos mažųjų kultūros sostinių orkestrų lenktynėse „Vario audra“.
Orkestrų lenktynių trasa nuo Panevėžio rajono Miežiškių tęsėsi iki Radviliškio rajone esančios Šeduvos.

Sediškių „Griaustinį“ lenktynių maratono metu lydėjo ir puošė jau neatskiriama šio kolektyvo dalimi tapusios Moksleivių namų šokių studijos „Saulė“ šokėjos bei jų vadovė Ramutė Plonienė.
Orkestro vadovas Kęstutis Dvaržeckis pasakojo, kad lenktynėse dalyvavo 14 orkestrų. Simboliška, kad sediškių „Griaustinis“ aplankė net keturiolika miestelių ar kaimų bendruomenių.
„Kiekvieno sustojimo miestelyje ar kaime metu grojome savo koncertinę programą ir linksminome gausiai susirinkusius klausytojus. Mus lydėjo klausytojų simpatijos, gausūs plojimai ir begalinis visų bendruomenių palaikymas“, – džiaugėsi K. Dvaržeckis.
Kiekviena bendruomenė turėjo išsirinkti labiausiai patikusį orkestrą ir apdovanoti jį savo įsteigtu prizu. Sedos „Griaustinis“ pelnė net septynių bendruomenių prizus ir parsivežė šauniausio, simpatiškiausio, linksmiausio, estetiškiausio orkestro apdovanojimus.

One Reply to “Sediškių „Griaustinis“ – muzikinėse lenktynėse”

  1. alma parašė:

    sėkmės griaustiniui kantrybės orkestro vadovui pasisekimo tolesniuose konkursuose jūs šaunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto