Sediškių „Griaustinis“ papuošė Palangos vasaros sezono atidarymą

Sediškių orkestras „Griaustinis“ bei moksleivių namų šokių kolektyvas „Saulė pasirodo jau ne vienoje šventėje. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus pučiamųjų orkestras „Griaustinis“ ir moksleivių namų šokių kolektyvas „Saulė“ koncertavo Palangos vasaros sezono atidarymo šventėje „Myliu Palangą“.

Sediškių orkestras „Griaustinis“ ir jų vadovas Kęstutis Dvaržeckis bei moksleivių namų šokių kolektyvas „Saulė“, vadovaujamas Ramutės Plonienės, papildydami vienas kitą kartu pasirodo jau ne vienoje šventėje. Šį kartą kolektyvai papuošė šventę Palangoje.
K. Dvaržeckis pasakojo, kad mažeikiškiai pirmiausiai koncertavo miesto centrinėje aikštėje, paskui su dar keliais kolektyvais pasirodė prie Palangos koncertų salės, žygiavo šventinėje eisenoje.
„Galimybė pasirodyti kituose miestuose – mūsų dalyvavimo įvairiuose konkursuose ar festivaliuose pasekmė. Kai šiemet tapome nugalėtojais pučiamųjų orkestrų čemionate Panevėžyje, Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacijos prezidentas pasiūlė mums sudalyvauti šventėje Palangoje ir mes, aišku, sutikome“, – teigė K. Dvaržeckis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto