
Pirmadienio vakarą penki ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Sedą, kur atvira liepsna plaikstėsi virš gyvenamojo namo stogo.
Priežastis tiria specialistai
Pirmadienį, prieš devintą valandą vakaro, skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 pranešta, kad Sedoje, Pievų gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamojo namo stogas.
Gaisro gesinti buvo išsiųsti ne tik mažeikiškiai, balėniškiai ir sediškiai ugniagesiai gelbėtojai, atvyko ekipažai iš Telšių bei Žemaičių Kalvarijos.
Gaisrą gesinti padėjo
Nuvirto medis, išsiliejo dyzelinas
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu
Pažymėti:gaisras