Sedos bibliotekoje – popietė vaikams

Loretos MICKIENĖS nuotrauka

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos filiale vyko popietė „Stalo žaidimai prieš virtualius“. Joje dalyvavo Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos ketvirtokai su mokytoja Daiva Nugariene, Mažeikių moterų LIONS klubo atstovė Birutė Traubergienė su Mažeikių jaunuolių LEO klubo narėmis Saule ir Laura. Popietėje taip pat dalyvavo svečias, projekto „Bibliotekos pažangai2“ projektų bendruomenėms koordinatorius Donatas Kubilius.
Popietės pradžioje vyresniosios bibliotekininkės tarė pasveikinimo žodžius, trumpai pristatė visą projektą, kuriame dalyvauja, jau vykusius renginius. Moterų LIONS klubo atstovė Birutė pristatė šio klubo nuveiktus darbus, klubo istoriją ir bendradarbiavimą su Mažeikių viešąja biblioteka. Vaikams buvo išdalinti mėlyni balionai su klubo ženklu. LEO merginos papasakojo apie jaunutį, tik vienerius metus skaičiuojantį, Mažeikių jaunuolių klubą.
Tada prasidėjo vaikų ilgai laukta popietės dalis – žaidimų aptarimas. LEO klubo narė Saulė paklausė vaikų, kiek laiko per dieną jie praleidžia prie kompiuterių, kokius žaidimus žaidžia ir ar žino kompiuterių žalą. Linksmai atsakinėję į klausimus, vaikai gavo ir dovanų. Svečias Donatas prisiminė ir papasakojo apie savo vaikystės žaidimus. Buvo vardijami mėgstamiausi kompiuteriniai žaidimai, iš kurių populiariausiu išrinktas „Minecraft“. Pabaigoje LEO merginos pažaidė su ketvirtokais stalo žaidimą UNO.
Popietę organizavo ir vedė Mažeikių moterų LIONS klubas, Mažeikių jaunuolių LEO klubas bei Sedos filialo bibliotekininkės.
Loreta MICKIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos filialo vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto