Sedos darželio vaikai dalijosi gerumu

Mažieji sediškiai gerumo ieškojo ir pasakose. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Sediškiai vaikai visą savaitę diskutavo apie gerumą. Ta proga Sedos darželio auklėtiniai dalyvavo įvairiuose renginiuose.

Organizavo padėkos koncertą

Darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audra Sakalauskaitė „Santarvę“ informavo, kad įstaigoje visą savaitę veikė vaikų ir tėvų darbelių paroda „Kalėdinė eglutė“. Mažieji dalyvavo ir koncerte „Gerumo žvaigždelė sušildys širdelę“. Tai vaikų ir darželio darbuotojų padėka ir sveikinimai artėjančių švenčių proga tėveliams ir socialiniams partneriams.
Vaikai su auklėtojomis Vilma Pociene ir Zina Sakalauskiene užsuko į Sedos miesto biblioteką. Čia darželio auklėtiniai gerumo ieškojo pasakose.
Bibliotekos vedėja Loreta Mickienė „Santarvei“ pasakojo, kad vaikus supažindino su žaismingomis knygelėmis, skirtomis patiems mažiausiems, būsimiesiems skaitytojams.
„Vaikai spėliojo paveikslėlius, iškylančius iš knygelių. Vėliau vaikai sulaukė įdomios viešnios – į biblioteką užsuko senelė, kuri vaikšto po Sedos miestelį ir geriems vaikams seka pasakas. Viešnia pasekė pasaką apie gerumą, pavaišino vaikus saldainiais, padovanojo auklėtojoms dovanėlių ir išėjo pas kitus vaikus,“ – apie renginį pasakojo L. Mickienė.
Pasiklausę pasakų, vaikai žaidė su „stebuklingais“ žaislais, gyvenančiais bibliotekos žaislotekoje.

Paroda apie Kalėdas

L. Mickienė „Santarvei“ priminė, jog Sedos bibliotekoje laukiami ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Jų laukia paroda „Kalėdos – gerumo ir susitaikymo metas“. Čia galima susipažinti su knygomis apie Kalėdų stalą, papročius, religinės tematikos knygomis apie maldą, tikėjimą…
Paroda bus eksponuojama iki sausio 2 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto