Sedos gimnazija – ir vėl saugiausia mokykla rajone

Sedos V. Mačernio gimnazijos atstovams „Saugiausios mokyklos“ iškabą įteikė prevencinio poskyrio pareigūnai. Nuotrauka iš policijos archyvo

Antrus metus iš eilės Saugiausios mokyklos konkurso nugalėtoja pripažinta Sedos Vytauto Mačernio gimnazija. Sediškiams įteikta šį titulą liudijanti iškaba. 

Saugiausios mokyklos konkursas, kuriame nugalėtojus lemia dešimt kriterijų, šiais metais vyko jau šeštą kartą. Jį organizuoja Mažeikių rajono policijos komisariatas ir Mažeikių rajono savivaldybės  Švietimo skyrius. Konkurse dalyvavo šešios ugdymo įstaigos: Mažeikių Pavasario, Senamiesčio ir Kalnėnų bei Renavo pagrindinės mokyklos ir Gabijos bei Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos.
Nugalėtojas buvo vertinamas pagal dešimt kriterijų: kiek kurios mokyklos mokinių per pastaruosius mokslo metus padarė ar iš viso nepadarė administracinių teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų, ar dalyvauta organizuojamose prevencinėse priemonėse, projektuose.
Dėmesys atkreiptas ir į pačių mokyklos mokinių pateiktas priežastis, dėl kurių, jų nuomone, mokykla, kurioje jie mokosi, yra saugiausia.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Sedos gimnazija – ir vėl saugiausia mokykla rajone”

 1. Irena parašė:

  Sediškiai, šaunuoliai.

 2. Nerimantas parašė:

  Gerai atrodai Patrikai.

 3. Petriukas parašė:

  Kodėl Sodų mokykla nedalyvavo?

 4. yey parašė:

  Seda geriausia!

 5. Jolanta parašė:

  Šaunuoliai Sediškiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto