Sedos slaugos ligoninėje – COVID-19 protrūkis

Nuotr. iš SAM archyvo

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja apie naują koronaviruso infekcijos židinį – Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje per vakarykštę parą nustatyti 28 nauji COVID-19 atvejai: susirgo 25 pacientai ir trys darbuotojai.
Iš viso su protrūkiu šiuo metu siejami 37 infekcijos atvejai, registruoti per kelias pastarąsias dienas. Apie pirmuosius COVID-19 atvejus Slaugos ligoninėje pranešta prieš porą dienų. Tada liga buvo patvirtinta 6 pacientams ir 2 darbuotojams.
Įstaigos interneto svetainėje skelbiama, kad Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje yra 35 lovos, skirtos palaikomajam gydymui ir slaugai, ir 10 lovų, skirtų trumpalaikės stacionarinės socialinės globos paslaugai, kuri yra derinama su slauga ir priežiūra.
Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje dirba du šeimos gydytojai, devyni bendrosios praktikos slaugytojai, fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojas, dietistas, socialinis darbuotojas, penki valytojai, šeši ūkio dalies darbuotojai (pagalbiniai darbininkai, virėjai, skalbinių tvarkytojas, sandėlininkas).
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sedos slaugos ligoninėje – COVID-19 protrūkis”

  1. Vika parašė:

    Kaip ismarinsi tuos senukus,reikia kazka daryti

  2. kas parašė:

    gali paaiškinti iš kur tas virusas ten atsirado, tur būt iš aptarnaujančio personalo,juk lankymai uždrausri.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video