Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje – jaunųjų šaulių sąskrydis

Nuotr. iš Jaunųjų šaulių būrelio archyvo

Praeitą gražų pavasarišką savaitgalį Žemaitijos 8-osios rinktinės jaunieji šauliai rinkosi į Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos jaunųjų šaulių sąskrydį.
Šis sąskrydis tapo lyg ir tradicinis, nes yra rengiamas vienoje ar kitoje mokykloje. Šiemet atvyko daugiau kaip šimtas jaunųjų šaulių iš Viekšnių, Gabijos, Sedos, Židikų gimnazijų, Kalnėnų ir Tirkšlių pagrindinių mokyklų. Taip pat dalyvavo jaunieji šauliai iš Telšių, Varnių ir Alsėdžių.
Tuoj pat po stovyklos atidarymo garbės šaulys Alfonsas Degutis papasakojo vaikams apie partizaninį karą 1945–1954 m. Paskui vyko orientacinės varžybos po Sedos miestelį. Kiekvienas būrys gavo Sedos miestelio žemėlapį. Jiems reikėjo surasti punktus su užduotimis, jas išspręsti ir iššifruoti užkoduotą žodį. Įveikus šią užduotį, prasidėjo sportinės varžybos. Jaunieji šauliai žaidė krepšinį, šaudė iš pneumatinio šautuvo iš gulimos padėties, kilnojo svarmenį, mėtė smiginį ir traukė virvę. Sportinės varžybos pasibaigė tik paryčiui.

Nuotr. iš Jaunųjų šaulių būrelio archyvo

Rytą sąskrydžio dalyvių laukė mankšta. Tada jaunieji šauliai rikiavosi stovyklos uždarymui. Jauniesiems šauliams buvo įteikti dalyvio pažymėjimai, patvirtinantys apie dalyvavimą šiame sąskrydyje.
Jauniesiems šauliams ir būriams, geriausiai pasirodžiusiems sportinėse rungtyse, buvo įteiktos dovanėlės, medaliai ir taurės.
Gražina MITKUVIENĖ,
Jaunųjų šaulių būrelio vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto