Sedulos ežere dingo žmogus

Narai, ieškodami dingusio vyriškio, naršo Sedulos ežero pakrantes. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nuo antradienio vakaro Sedoje tvyro nerimas – į ežerą išplaukė ir dingo penkiasdešimtmetis vietos gyventojas.


Liko tik tuščia valtis 

Antradienio vakarą Sedulos ežere dirbo mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai – buvo gautas pranešimas, kad šiame vandens telkinyje nuskendo penkiasdešimtmetis vietos gyventojas R. B. 
Kaip pareigūnams pasakojo vienuolika metų jaunesnė jo sugyventinė, kada ir kur pražuvo į ežerą valtimi išplaukęs vyriškis, niekas nematė. Sujudimas kilo tik tada, kai moteris pamatė, jog valtelė, kuri buvo kitame, priešais miestelio paplūdimį esančiame krante, – tuščia.
Kaip pasakojo moteris, vyras plaukti nemokėjo, kažkur kitur užsilaikyti negalėjo – iki šiol nėra buvę, kad kelioms dienoms prapultų.
Atvykę mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai kitame ežero krante aptiko tik tuščią valtį, kurioje buvo dvi meškerės ir du mobilieji telefonai. Policijos pareigūnai bandė apklausti kartu su dingusiuoju buvusį vieną sediškį, tačiau jis buvo neblaivus, todėl nieko sužinoti nepavyko.


Dingusiojo ieško narai 

Mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai, naudodami gelbėjimo virvę ir kablį, iki sutemų mėtė jį po ežerą, traukė dugnu, tačiau paieškos buvo bevaisės. 
Trečiadienį nuo ryto Sedulos ežerą naršė Telšių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai, tačiau iki pietų jie taip pat nieko neaptiko.
„Ieškoti labai sunku, kai nežinome vietos, kur žmogus galėjo nuskęsti, patys matote, koks platus ir ilgas ežeras. Naršome pakrantes, dugnas dumblinas, nežinia, kaip pavyks rasti žmogų“, – „Santarvei“ kalbėjo narai.
Paieškos darbus stebintys vietos gyventojai sakė, kad paskutinį kartą  tokia tragedija ištiko prieš daugiau kaip penkiolika metų, kai bandydamas vandens motociklą, nuskendo nemokėjęs plaukti jaunas vyriškis. Tada jį pavyko rasti po dviejų valandų.
Šiemet Sedoje jau yra nuskendęs žmogus – kovo mėnesį dviračiu ledu važiavo, įlūžo ir Varduvos upėje nuskendo 48-erių metų sediškis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto