Šeima susitaikė su žvejo aistra

Nuotrauka iš asmeninio albumo

„Žieminė žvejyba man dar įdomesnė už vasarinę – atsisėdęs prie eketės, nežinai, kas tau užkibs“, –apie šiuo metu aktualų laisvalaikio praleidimo būdą, artimą ne tik jam, bet ir nemažam būriui mūsų rajono žvejų, kalbėjo mažeikiškis Raimondas Makauskas. Su prisiekusiu žveju kalbėjomės ne vien apie laimikį, bet ir apie kitus žūklės ypatumus.

Nors atrodo, kad žiema niekaip neįeina į vėžes ir, kaip sako patys žvejai, ledo dorai dar nebuvo, Plinkšių ežeras kiekvieną savaitgalį sulaukia žvejų. Pasak jų, ledas ant šio vieno populiariausių mūsų rajone vandens telkinio nebuvo nutirpęs, jo storis svyruoja nuo dešimties iki penkiolikos centimetrų.
„Paskutinį sausio savaitgalį ant ledo buvome susirinkę apie penkiolika žvejų, beveik visi žvejoja ties Uikiais, Telšių rajono ribos link. Aš didesniu laimikiu pasigirti dar negaliu – kiekvieną savaitgalį parsivežu po kelis ešeriukus ar raudes, tačiau yra žvejų, kuriems pasisekė – ištraukė apie dvidešimt ešerių“, – pasakojo Raimondas.
Šios žiemos didžiojo laimikio vyras vis dar tikisi ir laukia.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Šeima susitaikė su žvejo aistra”

  1. Raimondas parašė:

    apas Meilutis buvo mano tetis Pramones gatveje gyveno mano seneliai .

  2. apas parašė:

    Raimondai,ar tu vaikystėje buvęs Meilutis ir gyvenai Pramonės gatvėje?Atsiliepk,nes tada žaisdavome šaškėmis ir dabar nežinau kur gyveni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto