Seimas padidino baudas už triukšmą

lrs.lt nuotrauka

Seimas nustatė griežtesnę atsakomybę už viešosios rimties trikdymą. Tai reglamentuota priimtais Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais.

Už šauksmus, švilpimą, garsų dainavimą arba grojimą muzikos instrumentais, kitokiais garsiniais aparatais ar už kitus triukšmą keliančius veiksmus gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte ir kitose viešosiose vietose, o vakaro (nuo 19 val. iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 val. iki 7 val.) metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, kai tai trikdo asmenų ramybę, poilsį ar darbą, asmenys bus baudžiami nebe nuo 20 iki 80, bet nuo 80 iki 200 eurų bauda. Juridinių asmenų vadovai arba kiti atsakingi asmenys bus baudžiami nuo 200 iki 300 eurų bauda.

Už pakartotinį nusižengimą asmenys bus baudžiami nuo 200 (buvo 80) iki 300 eurų bauda, juridinių asmenų vadovai ar kiti atsakingi asmenys – nuo 300 iki 400 eurų bauda.

Už šiuos administracinius nusižengimus, padarytus viešojoje vietoje vykstančiame renginyje, gali būti skiriamas draudimas lankytis viešosiose vietose vykstančiuose renginiuose nuo vieno mėnesio iki vienų metų.

Administracinių nusižengimų kodekso 488 straipsnio pataisoms pritarė 60, „prieš“ balsavo 17, susilaikė 30 Seimo narių.

Parengta pagal LR Seimo inf.

One Reply to “Seimas padidino baudas už triukšmą”

  1. Įdomu parašė:

    Geležinkelio vagonai su kiaušinio formos ratais keliantys triukšmą kam priskiriamas ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto