Seimo antikorupcinė komisija susitiko su mažeikiškiais

L. Kernagio vadovaujama Seimo antikorupcinė komisija sulaukė nemažai mažeikiškių klausymui. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Mažeikiuose lankėsi Seimo Antikorupcijos komisija. Ji susitiko su rajono valdžios atstovais bei gyventojais. Dauguma į susitikimą atėjusių žmonių klausimų buvo susiję su savivalda, su neteisėtu praturtėjimu bei žemės grobstymu.

Nesulaukė atsakymų

Išklausę gyventojų pastabas ir problemas, Seimo nariai pažadėjo pagal galimybes padėti rasti  sprendimų būdus. Kai kurie mažeikiškiai komisijai perdavė surinktas medžiagas, neva įrodančias nusikalstamas politikų veikas.
Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis „Santarvei“ apgailestavo, kad į dalį klausimų komisija atsakyti nesugebėjo, nes jie susiję su savivalda.
„Mes nelabai galime kištis į savivaldos reikalus, todėl ir ne į visus klausimus galėjome atsakyti“, – paaiškino pirmininkas.

Turėtų daugiau dirbti

„Panašūs klausimai užduodami ir kituose rajonuose, todėl susidaro įspūdis, kad gyventojai per mažai spaudžia vietinę valdžią, o iš karto žiūri į Seimą“, – pastebėjo L. Kernagis.
Politiko teigimu, nemažai jo vadovaujamai komisijai adresuotų skundų tenka persiųsti savivaldybių merams, nes tik jie pajėgūs šias problemas išspręsti.
„Turėtų geriau dirbti ir vietinės antikorupcijos komisijos. Galbūt tuomet ir mes gautume mažiau skundų. Tiesiog gyventojams reikėtų susitelkti ir priversti dirbti vietinę valdžią“, – tvirtino L. Kernagis.
Seimo komisijos duomenimis, iš Mažeikių per metus gauti devyni skundai.

5 Atsakymai į “Seimo antikorupcinė komisija susitiko su mažeikiškiais”

 1. mzk parašė:

  Tai bent rinkiminis šou !!! Visuomenės susitikime su Seimo antikorupcijos k-jos nariais dalyvavo 6 mažeikiškiai. Bet už tad kiek buvo kandidatų į Seimo narius: nuo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Lina Rimkienė, kurios atvyko palaikyti seimo narė Agnė Bilotaitė, nuo politinės partijos „Sąjunga Taip“ Audronė Malūkienė ir Antanas Naujokas, jų palaikyti atvyko pats komisijos pirmininkas L. Kernagis, taip pat dalyvavo kandidatai į Seimo narius V.Sungaila, D.Šideikienė. Uoliai prie komisijos gretų prisidėjo ir kadidatas S.Giedraitis. Pažiūrėkim į reziume- susitiko kandidatai su kandidatais, taip ir reikia įvardyti. Viso buvo 9 kandidatai į Seimo narius ir 6 mažeikiškiai.
  Dėl politinės reklamos taip pat labai įdomu. Lina Rimkienė ,kandidatė į Seimo narius uoliai kvietė mažeikiškius į susitikimą , o komisija atvykusi sakė, kad atvyko mažeikiškių kvietimu, tačiau kaip buvo pastebėta- keturis metus ši komisija nesirodė. Įdomu, kaip šis atvykimas yra įformintas Seime, kokiu pagrindu apmokėtos komandiruotės, kaip tai įvardytų Vyriausioji rinkimų komisija?

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  reklamuojas kas kaio netingi, bet man rodos, žmogus kuris tik žemindamas kitus nori pritraukti savo rinkėją, nėra tinkamas kandidatas.

 3. klausimelis parašė:

  Ar šios dienos Santarveje , ne politinė reklama, kuri turėtu atžimėta kaip ir priklauso įstatyme , visos nuotraukos ir dalyviai iš Sąjungos……… ,Kernagis,Naujokas,Balčiūnas, ir dar jie kalba apie skaidruma….,manau tai jau VRK reikalai.

 4. pirmam parašė:

  Pasirodo kvailumas uzkreciamas

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto