Seimo dauguma nenori iš posto paleisti Sauliaus Skvernelio

ELTOS nuotr.

75 Seimo nariai ragina premjerą A. Butkevičių netenkinti ministro S. Skvernelio atsistatydinimo.
Įvairioms Seimo frakcijoms atstovaujantys Seimo nariai kreipiasi į ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių, ragindami netenkinti vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo.

Inicijavo „tvarkiečiai“

Šį kreipimąsi į Vyriausybės vadovą inicijavo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Petras Gražulis.
„Pabrėžtina, kad šiandien mūsų valstybė yra tarptautinio terorizmo ir pabėgėlių krizės akivaizdoje, todėl stabilumas ir kompetentingas ministras, kuris įnešė daug permainų sistemoje per tokį trumpą laiką, yra kaip niekad reikalingas Lietuvai. Ministrui vadovaujant, Vidaus reikalų ministerijoje buvo žengti reikšmingi žingsniai, tokie kaip vidaus tarnybos statuto priėmimas, kuris daugelį metų skynėsi kelią Seime. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis labai pakėlė pasitikėjimą policija, todėl darbų tęstinumas yra labai svarbus“, – mano kreipimąsi pasirašę parlamentarai.
Jie tikisi, kad ministras S. Skvernelis, kuris ne veltui yra vertinamas už savo profesionalumą, už didelę patirtį, už ryžtingas reformas sistemoje, nepraras savo ryžto.
„Todėl raginame tęsti pradėtus darbus vidaus reikalų sistemoje, o Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus prašome netenkinti vidaus reikalų ministro S. Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo“,- sakoma kreipimesi.

Ragina atsisakyti jį palaikančių akcijų

Pasitikėjimą ministrui įvairiais būdai išreiškė ir šalies gyventojai.
Iš posto besitraukiantis vidaus reikalų ministras S. Skvernelis pareigūnus ir visuomenę ragina atsisakyti palaikymo akcijų dėl jo pasilikimo ministro poste.
„Aš labai dėkingas už tą įvairiomis formomis išreikštą didžiulį palaikymą – tiek iš pareigūnų bendruomenės, tiek iš visuomenės pusės. Tuo pačiu prašau atsisakyti planuojamų akcijų, nes tam tikrai nėra jokios būtinybės“, – ministerijos pranešime spaudai cituojamas S. Skvernelis.
Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas ketvirtadienį, 12 val., kviečia pareigūnus ir „politinėmis intrigomis nusivylusius“ piliečius susirinkti Vilniaus Katedros aikštėje ir pasisakyti už „padorią ir sąžiningą“ politiką šalyje.
Akcijos organizatoriai taip pat planuoja žygiuoti iki Daukanto aikštės ir Prezidentūros atstovams įteikti pasibaigusio galiojimo neperšaunamas liemenes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto