Seimo komitetai domėsis turizmo rinka

ELTOS nuotrauka

Trečiadienį du Seimo komitetai – Audito bei Teisės ir teisėtvarkos – domėsis padėtimi turizmo rinkoje.

Kokie teisės aktai reglamentuoja

Seimo Audito komitetas ketina išklausyti informaciją dėl šiuo metu susidariusios situacijos kelionių organizavimo rinkoje ir sužinoti, kokių veiksmų ėmėsi Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos.
Anot komiteto pirmininko pavaduotojo Donato Jankausko, reikia išsiaiškinti, ar teisės aktai leidžia užtikrinti stabilumą turizmo rinkoje ir pakankamą keliautojų apsaugą bei gina jų interesus, ar už tai atsakinga institucija deramai vykdo savo funkcijas.

Įvertins pasekmes

Trečiadienį vyksiančiame Audito komiteto posėdyje numatoma išklausyti Ūkio ministerijos, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos, Valstybės kontrolės, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos turizmo rūmų atstovų dėl susidariusios situacijos, problemų kelionių rinkoje ir bandyti jas kartu išspręsti.
Trečiadienį po pietų Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas rengia pasitarimą dėl kelionių organizatoriaus „Go Planet Travel“ nemokumo pasekmių vartotojų teisių apsaugos srityje.
Į pasitarimą pakviesti Teisingumo ministerijos, Ūkio ministerijos, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos turizmo rūmų, Lietuvos turizmo asociacijos, Lietuvos draudikų asociacijos atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto