Šeimose – smurto protrūkis prieš žmonas ir vaikus

Visais atvejais šeimose smurtavo stipriosios lyties atstovai, kurie nepagailėjo nei žmonų, nei nepilnamečių vaikų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per savaitę Mažeikių rajono policijos pareigūnai pradėjo keturis ikiteisminius tyrimus dėl smurto artimoje aplinkoje.
Visais atvejais šeimose smurtavo stipriosios lyties atstovai, kurie nepagailėjo nei žmonų, nei nepilnamečių vaikų.

Sumušė posūnį

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Laižuvoje keturiasdešimt vienerių metų S. P.  ne tik ranka trenkė į veidą, bet ir žnaibė savo ketveriais metais vyresnę žmoną L. P.
Trečiadienį Tvaskučių kaime savo namuose triukšmavo trisdešimt dvejų metų R. M. Jis smūgių nepagailėjo savo nepilnamečiam posūniui O. K .
Pranešime policijai teigiama, kad septyniolikmečiam jaunuoliui patėvis kumščiu smogė į veidą ir kelis kartus – į nugarą.

Konfliktų liudininkai – vaikai

Tos pačios dienos vakare rankų nesuvaldė Svirkančiuose gyvenantis trisdešimt dvejų metų G. N. Jis, būdamas neblaivus, grasino peiliu savo žmonai V. N. susidorojimu.
Grasinimus girdėjo ir konflikto liudininkai buvo sutuoktinių mažamečiai vaikai.  Smurtautojui buvo  nustatytas 2.44 promilių girtumas.
Sekmadienį Žemalėj sutuoktinių – dvidešimt penkerių metų R. P. ir jo vienmetės žmonos J. P. – žodinis konfliktas peraugo į pasistumdymą.
Nepilnamečio sūnaus akivaizdoje vyriškis ne tik stumdė, bet ir smaugė žmoną.
Kaip teigia policijos pareigūnai, išsamesnės šeimyninių konfliktų aplinkybės paaiškės po ikiteisminių tyrimų.

One Reply to “Šeimose – smurto protrūkis prieš žmonas ir vaikus”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Nesuprantu kas darosi aplinkui, žmonės pikti, išsilieja ant silpnesnių. Saugokite ir branginkite savo šeimas, tai brangiausia ką Jūs turite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto