Sėkmė lydėjo ne visus mažeikiškius futbolininkus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Skirtingai savaitgalį sekėsi dviem mažeikiškėms futbolo ekipoms – „Atmosfera“ išvykoje pralaimėjo, o „Olimpas SC“ iškovojo pergalę namuose.

Patyrė trečiąjį pralaimėjimą

Ketvirtojo turo Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos rungtynes jaunieji Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai žaidė išvykoje su Kelmės „Kražante“.
Sėkmingai šiose pirmenybėse rungtyniaujantys kelmiškiai nepaliko jokių šansų mūsų ekipai pelnyti pirmąjį tašką – „Atmosfera“ nusileido rezultatu 1:4. Įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje mūsų ekipai iš vienuolikos metrų baudinio pelnė Tomas Kizevičius. Pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis 1:1.
„Atmosfera“ po trejų žaistų rungtynių savo sąskaitoje dar neturi nė vieno taško ir užima paskutinę vietą tarp devynių komandų. Šį šeštadienį jos laukia rungtynės namuose su Biržų „Širvėna“.

Įvarčiai – tik pirmajame kėlinyje

Pirmąją pergalę Lietuvos trečiosios futbolo lygos Klaipėdos zonos pirmenybėse iškovojo „Olimpas SC“, kuris namuose priėmė Klaipėdos „Rosa“ futbolininkus.
Mažeikiškiai varžovus pribloškė jau rungtynių pradžioje – pirmąją minutę įvartį pelnė Donatas Voras, devintąją minutę pasižymėjo Nerijus Dargevičius. Kėlinio viduryje svečiai sušvelnino rezultatą, tačiau po kelių minučių Julius Žemgulis atkūrė dviejų įvarčių skirtumą. Šis pergalingas mažeikiškiams rezultatas 3:1 nepasikeitė iki finalinio teisėjo švilpuko.
Iškovota pergalė leido „Olimpui SC“ pakilti į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą. Šį savaitgalį mažeikiškiai futbolininkai išvykoje žais su Plungės „Babrungu-2“.

One Reply to “Sėkmė lydėjo ne visus mažeikiškius futbolininkus”