Sėkmė tebelydi Arnoldą Domeiką

Arnoldas Domeika. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį Mažeikiuose vyko Lietuvos stalo teniso federacijos taurės varžybų trečiasis etapas, kuriame varžėsi daugiau kaip trisdešimt stalo tenisininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos.

Vyrų grupėje rungėsi ir gausus būrys mažeikiškių sportininkų, iš kurių sėkmė lydėjo pajėgiausią šalies stalo tenisininką Arnoldą Domeiką. Jis gana nesunkiai nužygiavo iki finalo, kur susitiko su Latvijos rinktinės žaidėju Olegu Kartuzovu. Finalinė dvikova suteikė malonumo visiems stalo teniso gerbėjams: po keturių setų rezultatas buvo lygus, lemiamoje partijoje latvis pirmavo net 10:7, tačiau Arnoldas parodė valią ir užsispyrimą ir laimėjo partiją rezultatu 12:10, o susitikimą – rezultatu 3:2.
Arnoldas tapo etapo nugalėtoju, ketvirtąją vietą užėmė Marius Bučys, kuris pusfinalyje rezultatu 2:3 (paskutinėje partijoje 14:16) taip pat nusileido O. Kartuzovui.
Iš taurės etapų mažeikiškiai negrįžta nepelnę prizinių vietų – Arnoldas pirmajame etape buvo trečias, Marius antrajame iškovojo pirmąją vietą.