Sėkmingi rajono stipruolių startai

Vaida Radvilienė (dešinėje) šalies čempionate tapo nugalėtoja tiek savo svorio kategorijoje, tiek absoliučioje įskaitoje, o Benjaminas Milis ir Zigmas Širvinskas puikiai pasirodė neįprastose varžybose. Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Mažeikiškiai jėgos sporto šakų mėgėjai vyko į mūsų šalies ir Latvijos čempionatus, iš kurių grįžo su apdovanojimais.

Iškovoti penki čempionų medaliai

Vilniuje vyko Lietuvos štangos spaudimo be specialiosios aprangos čempionatas, kuriame medaliai buvo išdalinti visose amžiaus grupėse. Mažeikių delegacija apdovanojimus iškovojo trijose amžiaus grupėse, tik neturėjo savo atstovų jaunimo (iki 23 metų) grupėje.
Šalies jaunių (iki aštuoniolikos metų) štangos spaudimo čempionu tapo Margiris Bauža, trečiąją vietą savo svorio kategorijoje užėmė Radminas Antanavičius. Suaugusiųjų grupėje iškovoti du šalies čempionų vardai: tarp moterų triumfavo 80 kilogramų štangą išspaudusi Vaida Radvilienė ir  svorio kategorijoje iki 93 kilogramų varžęsis Mindaugas Girčys.
Dar trys mūsų miesto atstovai tapo šalies vicečempionais – tai Česlovas Čerkasas, Gvidas Jurevičius ir Mindaugas Valeiša.
Veteranų grupėje nugalėtojais tapo Gintautas Palkinas ir Anatolijus Bondarenka, antrąsias vietas užėmė Linas Momkus ir Antanas Micius, trečias liko Gintautas Beišinas.
Tiek suaugusiųjų, tiek veteranų grupėse Mažeikių komandos užėmė antrąsias vietas.

Triumfavo neįprastose varžybose

Du mažeikiškiai Bejaminas Milis ir Zigmas Širvinskas vyko į Rygoje organizuotas neįprastas varžybas – Latvijos savo svorio štangos spaudimo čempionatą.
„Taisyklės gana paprastos – prieš startą visus sportininkus pasveria, užregistruoja kūno svorį. Atėjus prie štangos, yra uždedamas svoris ir laimi tas, kuris daugiau kartų jį iškelia. Varžovai taip pat skirstomi pagal kategorijas ir amžiaus grupes“, – apie taisykles pasakojo varžybose dalyvavęs Benjaminas Milis.
Abu mažeikiškiai tapo Latvijos čempionais savo svorių kategorijose veteranų grupėje – Zigmas 83 kg štangą išspaudė 23 kartus, Benjaminas 84 kg štangą – 38 kartus.
Tokio pobūdžio varžybos prieš kurį laiką jau yra vykusios ir Mažeikiuose.

2 Atsakymai į “Sėkmingi rajono stipruolių startai”