Seminaras – už uždarų durų

Waynas Otto (dešinėje) atvyko tobulinti lietuvaičių kovos meną. Nuotrauka iš klubo archyvo

Tarptautinį dviejų dienų trukmės karatė seminarą Šiauliuose vedė Waynas Otto, Didžiosios Britanijos karatė rinktinės treneris, penktojo dano meistras, devynis kartus pasaulio ir Europos WKF karatė čempionas. Surengtos keturios treniruotės, kuriose tarp 170 įvairaus amžiaus karatė sportininkų iš visos Lietuvos ir svečių iš Latvijos dalyvavo ir Mažeikių karatė klubai „Žemaitis“ ir „Danas“. Jiems atstovavo keturiasdešimt karatistų. 

„Vežėme tik tuos sportininkus, kurie treniruotes lanko ne pirmus metus ir šiame sporte jau yra pažengę tolokai į priekį, yra pasirinkę tokį gyvenimo būdą. Meistras W. Otto su mūsų šalies ir užsienio klubų sportininkais dalijosi savo treniruočių metodika, atskleidė efektingiausius strateginius ir taktinius kumitė aspektus. Praktinis-mokomasis seminaras vyko už uždarų durų, žiūrovai į salę nebuvo įleidžiami. Anglas yra kovų meistras, tad jo tikslas buvo patobulinti lietuvaičių kumitė – kovos – meną“, – sakė mažeikiškis treneris Rolandas Volkovas.
 Karatė treneriai sieks kitais metais meistrą pakviesti į mūsų miestą, nes Mažeikiai jau seniai garsėja savo meile karatė sportui. Pasak trenerio, už nuopelnus sportui Waynas yra įvertintas ir Anglijos karalienės – meistrui suteikė teisę pasirašinėti „Wayne Otto O.B.E“ (Wayne Otto, nusipelnęs Britų Imperijai).
„Stengsimės, kad pavasarį į seminarus atvyktų ir juos vestų japonų meistras S. Kato, kuris pagrindinį dėmesį skiria kato rungčiai, o rudenį – kumitė meistras.
Po seminaro sportininkams ilsėtis nėra kada – gruodžio septintąją Pakruojyje vyks Lietuvos karatė asociacijos pirmenybės, kur dalyvaus nemažas būrys seminaro klausytojų“, – sakė R. Volkovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto