Seminare tobulintos profesinės kompetencijos

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Krakių pagrindinė mokykla, dalyvaujanti projekte „Kūrybinės partnerystės“, organizuoja įvairius užsiėmimus. Vienas renginių vyko ketvirtadienį, kada pedagogai buvo kviečiami patobulinti profesines kompetencijas.

Mokėsi kurti kūrybiškas erdves

Ketvirtadienį Krakių pagrindinės mokyklos mokytojai ir kiti specialistai iš įvairių Mažeikių rajono ugdymo įstaigų turėjo galimybę dalyvauti seminare „Dalyvaujančioji lyderystė švietime“.
Seminaro metu mokytojai tyrinėjo įvairius darbo grupėse organizavimo būdus, tobulino naujų erdvių dirbant su vaikais kūrimo kompetencijas.
Įgytas teorines žinias pedagogai gilino atlikdami praktinius užsiėmimus.
Kurdami erdvę kūrybiškam mokymuisi dalyviai pasitelkė rato, triadų ir pasaulio kavinės metodus.

Vedė specialistai

Seminarą vedė švietimo metodų žinovai Julius Paplauskas, Aurimas Ražanauskas, Rygaudas Guogis ir Lukas Benevičius. Specialistai siekė pasidalinti gerąja patirtimi, lemiančia individualius ir kolektyvinius pokyčius ugdymo procese.
Paskaitas vedę specialistai pastebėjo, kad gebėjimas sukurti erdvę mokymuisi labai svarbus vaikų dvasinei būsenai: tik saugioje aplinkoje jie noriai patys įsitraukia į ugdymo veiklą. Kai mokiniai tobulėja ir tampa atsakingi už savo veiklą, pasak specialistų, atsiskleidžia jų stipriosios savybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto