Sena tvarka baigiasi, tegyvuoja naujoji?

Rajono gimnazijų ir Politechnikos mokyklos vienuoliktokai jau įveikė iš dešimties mokomų dalykų pasirinktus tarpinius patikrinimus, tris paskutinius bus galima laikyti gegužės pradžioje. Nuotr. iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos archyvo

Praėjusią savaitę prasidėjo pagrindinė brandos egzaminų sesija. Jau beveik baigėsi ir vienuoliktokų tarpiniai patikrinimai, dar trijų dalykų žinias: istorijos, chemijos ir inžinerinių technologijų – jie pasitikrins gegužės pradžioje.
Dabartiniai abiturientai valstybinius ir mokyklinius brandos egzaminus laiko pagal „senąją“ tvarką, o štai kitų metų dvyliktokams VBE prasidėjo jau šiemet – jiems teko gerokai anksčiau pasirinkti brandos egzaminus ir išsyk sužinoti jų dalies – tarpinio patikrinimo – rezultatus.
Su naujove susidūrę gimnazijų vadovai teigė, kad nerimo prieš patikrinimus jų organizatoriams būta daugiau nei mokiniams, o rezultatų – kaip ir po bet kokio egzamino – yra visokių: ir džiuginančių, ir nuviliančių.

});

Daugiausia pasirinkimų –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto