Senamiesčio parkas pasipuošė mažeikiškių sukurtais darbais

Rudenėjantį parką puošė ir mokytojai, ir jų mokiniai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=676 template=caption]Senamiesčio parkas pasipuošė žmogaus rankomis iš gamtos kraitės sukurtomis grožybėmis. Tai organizavo rajono dailės ir technologijų mokytojai, surengę dviejų dienų plenerą „Rudenėjantis parkas“.
Prie pedagogų iniciatyvos papuošti parką, be mokinių, prisijungė Laižuvos bendruomenė bei klubas „Mano namai“.

Svajojo papuošti parką

Trečiadienį ir ketvirtadienį vykusio plenero metu kelių valandų floristikos teorinius ir praktinius užsiėmimus vedė floristė iš Vilniaus Giedrė Tartėnienė. Abipus senamiesčio parko pagrindinio tako iš augalų buvo kuriamos įvairiausios skulptūros, figūros ir kompozicijos.
Viena iš šio renginio organizatorių – Laižuvos pagrindinės mokyklos dailės ir technologijų mokytoja Edita Vasiliauskienė.
„Papuošti senamiesčio parką buvo sena svajonė: čia bėgioti mano vaikystės ir jaunystės takeliai, nuglostytas kiekvienas medelis, tad ir norėjosi kažką gera padaryti. Ką konkrečiai – nežinojau, tad nusprendžiau pasikviesti floristikos kursuose sutiktą Giedrę Tartėnienę. Ji atvyko čia savanoriškai, be jokio atlygio pravedė užsiėmimus. Su dailės ir technologijų mokytojais sutarėme, kad su vaikais galime parką papuošti“, – kalbėjo pedagogė.
E. Vasiliauskienė dėkojo, kad miesto seniūnas leido paįvairinti parko erdves ir net suorganizavo tų darbų apsaugą – iki vidurnakčio čia budima nuolat, o naktį dažniau užsuka policijos pareigūnai.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Senamiesčio parkas pasipuošė mažeikiškių sukurtais darbais”

  1. dėkui parašė:

    Puiki idėja paversti mūsų parką pasaka. Dėkui mokytojai Editai ir jos įkvėptai Laižuvos bendruomenei – jie tokius stebuklus savo gyvenvietėje kuria jau seniai. Kiek nedaug tereikia – ir širdis džiaugiasi matant, kas padaryta. Mūsų parkas tikrai tapo nerealiu. AČIŪ

  2. dana parašė:

    aciu siu darbu sumanytojans ir kurejams labai grazu kazkas naujo ir idomaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto