Senamiestyje degė automobilis

Ugniagesiai gelbėtojai baigia užgesinti gaisrą, kilusį Laisvės gatvės daugiabučio namo kieme, – čia liepsnojo automobilio „Mercedes benz“ variklio skyrius. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio naktį senamiestyje užsiliepsnojo automobilis „Mercedes-Benz“, o diena anksčiau ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Sedą, iš kur pranešta apie degantį gyvenamąjį namą.

Apie degančią transporto priemonę ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta likus dešimčiai minučių iki vidurnakčio: gyventojai pamatė, kad Laisvės gatvėje esančio daugiabučio namo kieme ugnis plaikstosi iš automobilio „Mercedes benz“.
Atvykęs mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų ekipažas su ugnimi kovojo apie pusvalandį, tačiau gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius.

Kaip pareigūnams teigė šios transporto priemonės savininkas, jis prieš pusvalandį iki nelaimės į kiemą grįžo automobiliu ir jį pastatė nakčiai. Kas sukėlė gaisrą, aiškinasi Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos specialistai.

Šeštadienį, apie septintą valandą vakaro, ugniagesius gelbėtojus ant kojų sukėlė skambutis iš Sedos – pranešta, kad Kolūkiečių gatvėje dega gyvenamasis namas. Pirmieji į įvykio vietą atvykę vietos ugniagesių gelbėtojų grandies vyrai pamatė rūkstantį namo stogą. Kaip paaiškėjo užlipus ant stogo, degė medinės stogo kopėčios, smilko kamino apšiltinimo medžiaga, buvo užsidegę ir suodžiai kamine. Gaisras didelių nuostolių neatnešė, jis užgesintas per keliolika minučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto